0216 364 66 82
info@senmetal.com.tr
Türkçe English
English

Trapez Sac

Boyalı ve boyasız olarak trapez sac grubu ürünlerine en uygun fiyatlardan Şen Metal aracılığıyla ulaşmanız mümkündür. Firmamızın sitesinde yer alan bu ürün grubu içerisinde istediğiniz kalınlık ve formlarda imalat yapılabilmektedir. Her türlü trapez sac üretimi Şen Metal ile mümkündür. Isı yalıtımsız trapez saclar veya iki trapez sac arasında ısı yalıtım uygulanabilir ürünler için Şen Metal´den hemen bilgi alın.

Firmaların ihtiyacına bağlı olacak şekilde gereken kalınlıklarda üretimleri fabrikamıza yapabiliyor.z Müşterilerimizin kullanacakları alanlara ve ihtiyaçlarına göre ürettiğimiz trapez saclar için en uygun fiyatları veriyoruz. Geniş ürün yelpazesine sahip olan Şen Metal firmasında özellikle en çok talep alan trapez sac grubu için daima stok bulunmaktadır. Ürünlerimiz ile  alakalı merak ettiğiniz tüm detaylar için whatsapp destek hattımıza anında yazabilirsiniz.

Trapez Sac ÜrünleriUygulama bakımından yaşam alanlarımızda yüzlerce alanda trapez sac görebiliriz. Su izolasyonlarında çatı katlarının alt yüzlerinde trapez saclar kullanılır. Oldukça kolay taşıma imkanı bulunan bu ürünlerin uygulamalarındaki montaj kolaylıkları nedeni ile tercih oranı artmaktadır. Yüksek basınç mukavemetleri nedeniyle ve ekstra korozyona dayanıklılıkları ile trapez saclar ülkemizde yaygın bir kullanım oranına sahiptir. Bu ürünlerin en uygun fiyatlılarına firmamızdan sahip olabilirsiniz.

Farklı mimari alanlarda oldukça kullanışlı bir üründür. Kolay montaj, rahat taşıma ve üretimi nedeniyle hem ısı yalıtımlı olarak hemde ısı yalıtımsız olarak üretilmektedir. Çift katlı trapez sac yada tek katlı trapez sac taleplerinizde Şen Metal firması destekçiniz olmakta ve en uygun fiyatları sizlere snmaktadır.

Bu ürünler hem çatı uygulamalarında, hem cephe uygulamalarında hemde dış mekanlarda çok yaygın kullanılır. Trapez Sac Uygulama alanlarına göz attığımızda sanayi yapılarında, sosyal alanlarda, bahçelerde, parklarda, inşaatların dış alanlarında, sosyal ortamlarda, zirai yapılarında, spor branşları için kullanılan tesislerde, şantiyelerde, alışveriş merkezlerinde çok yaygın kullanılır.

Şen Metal firması kurulduğu günden bu güne kadar trapez sac imalatını yapmakta ve ülke genelinde bir çok şehire ürünlerimizi kısa süre içerisinde ulaştırmaktadır. Fabrikalarınızda, konutlarınızda veya projelerinizde sizlere en iyi trapez sac fiyatlarını sunacak olan ekiplerimiz ile hizmet sunmaktayız. Hızlı & kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerden yararlanmak için incelediğiniz web sitemizde yer alan whatsapp hattımız ile bize ulaşabilirsiniz.

Trapez Sac Bazı AvantajlarıBir çok avantajı bulunan trapez sacların önemli olanlarını sizler için derledik.Binalarda, yapılarda, projelerde yaygın olarak kullanılır. Hem dekoratif anlamda hemde mukavemeti sayesinde iyi kullanım imkanlarını sağlayan trapez saclar rahat taşınır. Ömür boyu kullanabilme imkanı sunan trapez sac ürünleri projelere rahat uygulanabilir, hızlı montaj avantajını sağlar.

Bir diğer avantajı ise boyanmasının ardından hızlı kurumasıdır. Dilediğiniz renklerde sipariş verebilir veya teslim aldıktan sonra kendinizde hızlı bir boyama işleminden geçirebilirsiniz. En ekonomik güvenlik duvarı sağlayabileceğiniz üründür. Müşterilerinizin taleplerine göre istediğiniz renkte trapez sac boyaması yapabilir ve farklı konseptlerde bu ürünleri kullanabilirsiniz. Trapez sac ürünleri istediğiniz kalınlıklarda labilirler.

Uygulandıkları alanlarda su yalıtımı sağlarlar, bunun yanı sıra yangın gibi durumlara karşı da güçlü bir yapıları vardır. Doğal afetlere, rüzgar durumlarına, yağmura, doluya karşı dayanıklıdır.

Trapez Sac FiyatlarıFirmanıza bir çok avantajı beraberinde getirir. Şen Metal´den dilerseniz boyalı / boyasız dilerseniz yalıtımlı / yalıtımsız trapez sac siparişi verebilirsiniz. Dekoratif bakımdan ve uzun ömürlülük bakımından sizlere zenginlik katacak olan bu ürünlerde en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız. Fiyat alabilmeniz için kalınlık detayları, ürün genişlik detaylarını bilmemiz gerekmektedir. Bu kapsamda sizlere iyi fiyatları sunabilmemiz için Şen Metal müşteri temsilcilerine e-mail yada telefon numaraları üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şen Metal trapez sac ürünleri için farklı ölçülerde, farklı kalınlık ve detaylara sahip üretimleri yapabilmektedir. En iyi üretimleri yaptığımız tesisimizden dilerseniz gelip ürünlerimizi inceleyerek satın alma işlemlerini yapabilir dilersenizde telefon üzerinden siparişlerinizi vereiblirsiniz. Genişliği çok farklı ebatlarda olabilen bu ürünler ile alakalı tekliflerimizi duymak için bize hemen ulaşın.

Bize Ulaşın
  • A. Necip Fazıl Mah. Alemdağ Cad. No:553/A Aşağı Dudullu / Ümraniye / İstanbul
  • T 0216 364 66 82
  • W 0553 132 76 31
  • E info@senmetal.com.tr