0216 364 66 82
info@senmetal.com.tr
Türkçe English
English

Siyah Saclar

Sürekli döküm tekniği kullanılarak ortaya çıkan siyah saclar genellikle dikdörtgen levhalarla satışa sunulur. Siyah saclar belli sıcaklıklara ulaşması ile haddeleme yöntemiyle oluşturulur. yassı çelik ürünleri olarak da bilinen bu üründe en uygun fiyatları Şen Metal´den alabilirsiniz.

Şen Metal´inde faaliyet verdiği demir çelik sektöründe en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Kare & dikdörtgen kesitli olarak hazırlanan bu ürünlerde döküm tekniği kullanılır. Bellir sıcaklıklara ulaştırılan maddenin hadde işlemi ile eld eedilmesi sağlanır. Yassı çelikler ismiyle de sektörde bilinen bir üründür.  İstenilen özelliklerin dışına çıkarak siyah sac üretimi de mümkündür. En yaygın kullanımı bulunan siyah sac ürünüdür. Türkiye´nin bir çok şehrine ürün gönderimi yapılmaktadır. Dünya üzerinde en çok kullanılan sac olarak bilinir. Bir çok sektörde, bir çok amaç için kullanılabilir. Genel anlamda siyah sac ürünlerinin dayanıklı olması kendisini ön plana çıkaracaktır.

SİYAH SAC ÜRÜNLERİSlab olarak adlandırılan ve sıvı çeliğin, sürekli döküm yöntemiyle katılaştırılması sonucu meydana gelen, dikdörtgen kesitli yarı ürünün, sıcak haddehanede, sıcak olarak haddelenmesi ile elde edilen ve kalınlıkları 1,50-20,00 mm aralığında değişen rulo veya sac şeklindeki yassı çelikler ile, 5,00-200,00 mm. aralığında kalınlığa ve 1.000-3.800 mm aralığında genişliğe sahip levha şeklindeki yassı çeliklerdir.

Mekanik özellikleri garanti edilerek, süneklik ve tokluk optimizasyonu sağlanan, konvansiyonel yöntemlerle kaynaklanabilen genel yapı çelikleri, çoğunlukla inşaat makineleri ve iş makineleri imalatında, genel konstrüksiyon levhalarında, kara ve demiryolu araçları imalatında, depolama tankları ve konteyner imalatında kullanılmaktadır.

Siyah Sac Özellikleri Nelerdir?Farklı kilogram ağırlıklara sahip olabilirler. Siyah sacların önemli özelliklerini ele alacak olursak, kalaysız çelik üretimine uygun olduğunu, teneke üretimine uygun olduğunu biliriz. Yüksek kaliteli siyah sac ürünleri Şen Metal ile bir çok firmaya sunulur. Pürüzsüz ve kaliteli oluşu nedeni ile tercih ettiğiniz siyah saclar direk boyanabilir. Paslanmayı en az seviyede tutabilecek olan önlemler alınır.

Siyah saclar döküm işlemi ile hazırlanır. Siyah sacların mukavemeti yüksektir. Bu ürünlerin şekil alması oldukça kolaydır. Bu nedenle bir çok sektörün tercih ettiği ürün olmakta ve Dünya üzerinde de en fazla talep edilen sac ürünü olmaktadır. Siyah sac ürünleri kolay kaynak olur, görülen veya görülmeyen bir çok alanda siyah sac kullanımı vardır. Standart ölçülerde üretilir ancak istenilen özel ebatlarda da siyah sac siparişleri alınabilir. Siz değerli müşterilerimizin taleplerine göre ölçü ve ağırlık farklılıkları olabilir. En kaliteli siyah sac ürünlerine erişmek için Şen Metal´i arayabilirsiniz.

Haddeleme işleminin ardından hazır hale getirilen siyah saclar bir çok sektörde kullanılır. Özellikle otomotiv sektörü ve beyaz eşya sektörü için çok fazla kullanım bulunur. Araçların görünen parçaları yada görünmeyen aksanlarında saclar kullanılmaktadır. Bir çok malzemenin imalatında, depolama tanklarında, tren raylarında, gemilerde, tersanelerde vb.. bir çok alanda siyah sac ürünleri tercih edilir. Bu ürünlerin yüksek olan mukavemeti sayesinde hemen her sektörün tercih ettiğini bilmekteyiz.

Siyah Sac Ürün FiyatlarıMerak ettiğiniz siyah sac ürün fiyatları için web sitemizde yer alan whatsapp destek hattımıza tıklayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Uzmanlarımız size en kaliteli ürünleri sunacak ve en iyi fiyat tekliflerini ulaştıracaktır. Telefon, email veya whatsapp hattımız üzerinden fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Siyah sac fiyatları ile alakalı detayları öğrenmek için bizi aramaktan çekinmeyin.

Siyah sac siparişleri için Şen Metal´i Türkiye´nin heryerinden arayabilirsiniz. Uzman ekibimiz ile talep edilen siyah sac ürünleri için, demir ve çelik sektöründe en kaliteli fiyatları veriyoruz.

 

 

Bize Ulaşın
  • A. Necip Fazıl Mah. Alemdağ Cad. No:553/A Aşağı Dudullu / Ümraniye / İstanbul
  • T 0216 364 66 82
  • W 0553 132 76 31
  • E info@senmetal.com.tr