0216 364 66 82
info@senmetal.com.tr
Türkçe English
English

Sac Kesim

Şen Metal´de en son teknolojiye sahip olan lazer kesim makineleri ile her türlü sac kesim hizmeti verilmektedir. Kusursuz ve hızlı bir sac kesim hizmetinden yararlanmak isteyenleri web sitemizde yer alan telefon numaramızı aramaya bekliyoruz.

Lazerle kesim makinelerinde özel gazların verdiği akımlar ile kesim işlemleri yapılır. Lazer sistemler ışın yöntemleri ile çalışmakadır. Bu ışın yöntemleri ile çalışan sistemler sayesinde endüstriyel alanda bir çok sektörün ihtiyacı çözüme kavuşturulmaktadır. Her türlü metalin kesimi için lazer sistemli makineler kullanılabilir.  Sanayi sektöründe faal olan firmaların ihtiyacı olan metal sac kesim sistemlerinde en son teknolojiyi Ümraniye´de bulunan fabrikamızda yer alan cihazlarımız ile sizlere sunuyoruz. Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi edinmek için web sayfamızda kısa bir gezintiye çıkabilirsiniz.

METAL SAC KESİM HİZMETLERİ

Bu alanda hizmet almak istediğiniz firmanın geçmişine ve büyüklüğüne bakmalısınız. Biz Şen Metal olarak uzun senelerdir aynı adreste yer alan dev fabrikamızda müşterilerimize her türlü metal kesim hizmetini sunmaktayız. Firmamız sektörün öncüleri arasında gösterilmekte ve ülkemizin dev markaları ile beraber çalışmaktadır. Metal sac kesim alanlarında bir çok firmaya ve markaya hizmet verdik. Sorunsuz ve zararsız bir kesim için bizden destek alabilirsiniz. Levha haline gelmiş olan metaller için bizden destek alabilirsiniz.

Bir çok sektör tarafından tercih edilen işlemdir. Sac kesim işlemi için Şen Metal´i hemen her sektörden ziyaret eden dev markalar bulunmaktadır. Sac kesim sistemlerinde levhalar kesilmekte ve istenilen kalınlıklara getirilmektedir. Sanayinin ve yapı hizmetlerinin bir çok alanında tercih edilen bu uygulama ile çeşitli iş kollarında avantajlar elde edilir. Bir çok alanda ihtiyaç olarak bilinen metal sac kesimlerinden ortaya çıkan ürünler su geçirmez ve kırılmaz özelliklere sahip olur. Paslanmaz ürünler elde etmek isteyenlerin firmamızdan destek alması ve kesim işlemleri için fiyat teklifleri alması yeterli olacaktır.

Bünyemizde barındırdığımız yüksek teknolojiye sahip makinalar ile sac kesim işlemlerinizi yapıyoruz. Üstelik dilediğiniz ebatlarda kesim işlemleri tamamen projenize has özellikler barındıracak şekilde, özel kesim boyutları belirlenerek yapılabilmektedir.

Web sitemizde sizler için hazırlanmış olan " sac levha ağırlık hesaplama " sistemimizi incelediniz mi?

LAZERLE SAC KESİM HİZMETİ

Lazer teknolojisi son senelerin teknolojisidir. Ülkemizde bu teknolojiye sac kesim alanında ilk sahip olan fabrikalar arasında olmanın verdiği gurur ile her zaman en son teknolojiyi takip etmiş ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunma gayretini göstermişizdir. Sanayinin hemen her alanında ihtiyaç duyulan sac kesim işlemlerinde hızlı ve kaliteli sonuçlar ediniyoruz. Şen Metal firması İstanbul ilinden lazer ile sac kesim hizmetini tüm şehirlere sunabilmektedir. Fabrikamıza gelen tüm talepleri değerlendirmekte ve lazerle sac kesim teknolojisinin her imkanından yararlanabilmekteyiz. Verimli bir sac kesim hizmeti almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Lazerle Sac Kesimi Nasıl Yapılıyor?

Sacların kesilmeden önce fabrikamızda detaylı bir şekilde temizliği yapılmaktadır ki kesimin sorunsuz olması garanti edilsin. Pürüzsüz bir kesim için metal yüzeyinin tüm pis maddelerden ve tozlardan arındırılmış olması gerektiğinden dolayı Şen Metal´de saclar tertemiz bir hale getirilerek  bu şekilde işleme alınması sağlanmaktadır. Bu temizlik işlemini tesisimizde farklı kimyasal maddeler kullanarak yapmaktayız. Fabrikamızda sac kesim işlemlerinden önce temizliğin sorunsuz yapılabilmesi için özel asit havuzları bulunmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra basınçlı bir hava desteği de sunuyoruz. Metal üzerinde yer alan tozların ve diğer tüm pis maddeleirn arınmasını sağlıyoruz. Temizlik işlemlerinin tamamlanmasının ardından fabrikamızda yer alan son teknoloji kesim makinelerinne metaller yerleştirilmektedir. Saclar cnc makinelerinin tablasına yerleştirilmektedir.

Lazer kesim hizmetimizde siz değerli müşterilerimizin istekleri ve verdikleri tüm ölçüler sisteme işlenmekte ve CAD & CAM yazılımlarımız sayesinde hata payı olmadan yapılmaktadır. Lazerle sac kesim hizmetimizle alakalı bilgilerin daha fazlası için müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

Lazer Sac Kesim Fiyatları


Kesim işlemlerinde en uygun fiyatları İstanbul ilinde Şen Metal´den alabilirsiniz. İsterseniz 5 adet isterseniz 500 adet sac kesim talebiniz olsun. Her talebi değerlendirmekte ve sizleri en uygun fiyatlarla fabrikamızda davet etmekteyiz. Yüksek adetli kesim işlemlerinde özel fiyatlarımız bulunmaktadır. Firmamızın web sitesinde yer alan whatsapp hattından bize ulaşarak toplu kesim işlemleri için teklifleri talep edebilirsiniz. Şen Metal firmasında lazer ile sac kesim hizmeti sayesinde pürüzsüz ve kaliteli ürünler elde edebilirsiniz. Sizlere bir çok avantajı beraberinde getiren cnc lazer sac kesim hizmeti uygun fiyatlıdır.

Fabrikamızda dilediğiniz zaman sac kesim hizmeti sizlere sunulabilmektedir. İstediğiniz adet ve ebatlarda cnc kesim işlemi yaptırabilirsiniz. Fabrikamızda her zaman sizlerin verdiği ölçüler esas alınmaktadır. Sisteme girilen ebatlar ve özellikler kasamında sac metal parçalarınız gerektiğinde birbirine uyumlu olmakta ve rahat bir şekilde birleştirilmesi mümkün olmaktadır. Bir çok özelliği bulunan ve siz değerli müşterilerimize sayısız avantaj sunan sac kesim hizmeti için 0216 364 66 82 numarasını hemen arayın.

Bize Ulaşın
  • A. Necip Fazıl Mah. Alemdağ Cad. No:553/A Aşağı Dudullu / Ümraniye / İstanbul
  • T 0216 364 66 82
  • W 0553 132 76 31
  • E info@senmetal.com.tr