0216 364 66 82
info@senmetal.com.tr
Türkçe English
English

Sac Büküm

Şen Metal firmasında yer alan son teknoloji makinalar ile saclara şekiller verilebilmektedir. Sac büküm hizmeti kapsamında metalin katlanması işlemi, metalin büküm işlemi, metalin şekillendirme işlemi sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmektedir. Sac aslında metalin bir yüzey kısmının parçasının bir katmanını içermektedir.

Kullanım alanı oldukça yaygın olan saclar bir çok sektörde yaygın biçimde kullanılmaktadır. Sanayinin her alanında sıkça kullanılan sac çeşitlerinde dilediğiniz büküm işlemleri, kesim işlemleri yapılabilmektedir. İhtiyaçlarınıza uygun sac büküm uygulamaları için İstanbul ili sınırları içinde yer alan firmamızdan destek alabilirsiniz.

SAC BÜKÜM HİZMETİFabrikamızda bulunan özel makineler ile büküm işlemleri yapılır.  Muhtelif ölçülere sahip olan saclar dilediğiniz ölçülere getirilebilmekte ve büküm işlemleri yapılabilmektedir. Her türlü kalınlıktaki sac için işlemler fabrikamızda başarılı bir şekilde yapılabilmektedir. Hemen her sektörün ihtiyacı olan sacları ideal formlarına, istediğiniz şekillere sokabilmekteyiz. Bu alanda fabrika personellerimiz tüm bilgiye sahip kişilerden oluşmaktadır. Alt yapısı güçlü olan Şen Metal´de en karmaşık sac büküm işlemleri bile neredeyse hatasız bir şekilde sonuçlandırılmaktadır.

Şen Metal´in Ümraniye´de bulunan fabrikasında silindir sac bükme makineleride bulunmaktadır. Bu silindir sac bükme makineleri ile tüm bükme işlemleri başarılı bir şekilde, kaliteli ve kusursuz bir biçimde sonuca ulaştırılır. Fabrikamızın en çok talep gören hizmetleri arasında olan sac bükümünde kullanılan bu makinelerin ağız kısımlarında yer alan düz çelik & alüminyum gibi hammaddeleri, silindir şeklinde bükmesi mümkündür. CNC büküm makinelerimizle de diğer türdeki işlemler yapılmaktadır. Bazı sac büküm işlemlerinde cnc sistemleri tercih edilmektedir.

İnsan gücü ile bükülmeyecek olan sacların aynı formlarda, aynı kalitede ve aynı standartlarda üretilebilmesi için bu tür işlemlerin hızlıca yapılabilmesi adına
CNC büküm makineleri geliştirilmiştir. Sektöre ilk girdiğimizden bu yana her zaman en son teknolojiyi takip etmekte ve sizler için hızlı sac büküm hizmetlerini vermekteyiz. Firmanıza avantaj sağlayacak ve rakiplerinizden 1 adım önde olmanıza olanak sağlayacak kaliteli işlemler için bizden destek alabilirsiniz. CNC makinelerimizde büküm işlemi için özel değerleri giriyoruz ve herşeyi sıfır hata ile tamamlıyoruz.

Kullandığımız Sac Büküm Makineleri Neler?Şen Metal fabrikasında cnc ve diğer büküm makineleri kullanılmaktadır. Sac bükme işlemlerinde genellikle Abkant sac büküm işlemi için CNC makinemizi tercih etmekteyiz. Diğer işlemler için ise sac bükme makinemizi kullanarak daha kaliteli işçilikler elde etmekteyiz. Bir çok büküm çeşidi vardır. Bunların içinde fabrikamızda uzmanlarımızın tercih ettiği büküm çeşitleri arasında en yoğun kullanılanlar ise şu şekildedir;

* Konik büküm
* Lama büküm
* Boru büküm
* Silindir büküm
* Profil büküm

Levha şekline getirilen metaller sac olarak bilinir. Bir çok üretim işlemine sac olarak katılan bu metaller dilediğiniz işlemden Şen Metal aracılığı ile sorunsuz bir şekilde geçebilir. Her türlü formta üretim yapılabilen, her türlü sac ürününde işlem yapılabilen tesisimizde düşük maliyetli hizmetler sizleri bekliyor. İstanbul ilinin önde gelen fabrikaları arasında gösterilen Şen Metal sac kesim ve büküm işlemleri için uluslararası standartlarda hizmetler sunuyor. Sac bükümünü özel makinelerde, istediğiniz kalınlıklarda ve ölçülerdeki saclarda yapabilmekteyiz. Profesyonel bir kadro ile sac büküm hizmetlerini sunuyoruz.

Sac Bükümde Kalite ve Uygun Fiyat AyrıcalığıŞen Metal firmasını tercih ettiğiniz andan itibaren kalite ile tanışmış olursunuz. Sac büküm hizmeti için firmamız tercih edildiğinde verilen sözler doğru zamanlı işler ve siparişleriniz söz verilen zamanda sizlere teslim edilir. Sac büküm hizmetinde en uygun fiyatları firmamız sunmaktadır. Metal sac bükme teknikleri bakımından ustalarımızın bilgi ve tecrübesi ile saclar tam istediğiniz formlarda ortaya çıkar ve sizde projelerinizde istediğiniz kaliteyi müşterilerinize sunabilirsiniz. En uygun fiyatlı, en hesaplı işlemleri edinmek için müşteri temsilcilerimizle sitemizde yer alan canlı destek hattı whatsapp bağlantısını tıklayabilirsiniz.

Standartların dışına çıkacak olan özel talepleriniz varsa bizi aramaktan çekinmeyin! Boru kesim, profil kesim, sac büküm ve diğer tüm işlemlerde hayallerinizdeki hammaddeyi meydana getirerek uygun formatlara dönüştürüyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile firmamız sizlere farkını hissettirecektir.

 

Bize Ulaşın
  • A. Necip Fazıl Mah. Alemdağ Cad. No:553/A Aşağı Dudullu / Ümraniye / İstanbul
  • T 0216 364 66 82
  • W 0553 132 76 31
  • E info@senmetal.com.tr