0216 364 66 82
info@senmetal.com.tr
Türkçe English
English

Rulo Dilme ve Sac Kesim

Rulo dilme ve saç kesim ile alakalı olan taleplerinizi Şen Metal firmasında Rulo dilme ve saç kesim ile alakalı olan taleplerinizi Şen Metal firmasında  işleme alabiliriz. Son teknoloji makinalarla donatılmış fabrikamızda kalite odaklı çözümler sunuyoruz. Tüm ihtiyaçlarınıza en uygun fiyatları sunacak olan ekibimiz sizlere rulo dilme ve sac kesim işlemlerinde farklı bant genişliklerine sahip olan rulo dilme kesim modelleri ile sac üretimleri yapabilmektedir. Fabrikamızdan talep ettiğiniz bu hizmet için gerekli yerleşimlerin yapılmasının ardından statik yüklerin hesaplamaları yapılmakta ve işlemler sonra devam etmektedir. Üretim hattında yer alan ruloların çapları, genişlikleri ve ağırlık hesaplamaları sonrasında siz değerli müşterilerimizin istedikleri kesimler sorunsuz bir şekilde yapılabilmektedir.

Rulo Dilme ve Sac Kesim HizmetiRulolar halinde üretilmiş olan dev metallerin firmaların ihtiyaçlarına uygun bir şekilde dilimlenmesi ve kesilmesi için son teknoloji sahibi makineleri kullanmaktayız. Özel olarak üretim yapılabilen bu dev makinelerde rulolar halinde olan sacların belli boylarda kesilmesi işlemleri yapılır. İşte bu kesim işlemlerine rulo dilme kesim ismi verilir.

Şen Metal fabrikasında rulo dilme kesim işlemleri uzman personel tarafından "0" hata ile yapılmaktadır. Rulo şeklinde yer alan sacların dairesel bir yapıya sahip olan özel bıçaklar aracılığı ile kesilmesiyle edindiğimiz ürünler rulo dilme kesimleri oluyor. Rulo dilme kesiminin ardından dar olacak biçimlerde sarılması işlemlerine geçilir ve bu sarımdan sonra sürec neredeyse tamamlanmış olur.

Sizin projelerinizi kendi projemiz gibi görüyor ve bu nedenle tüm taleplerinizi en ince ayrıntısına kadar dikkat ederek taleplerinizi gerçekleştiriyoruz. Kalitemizden asla ödün vermeden çok uzun senelerdir üretimlerimizi ve hizmetlerimizi aynı adreste sunmaktayız. Verimlilik hedeflerinize ulaşabilmeniz için sadece standart malzemeleri değil, ayrıca Paslanmaz Çelik, Bakır, Pirinç, Kalay kaplamalı,
boyalı Sac, Alüminyum, Krom ve Çinko gibi Özel Sacların dilinmesi işlemlerini de yapabilmekteyiz. Sıfır hata ve yüksek kesim kalitesi ile Şen Metal bu alanda en kaliteli hizmetleri sunmuş olacaktır.

 

Rulo Dilme Kesim Fabrikası

 

Şen Metal olarak dilediğiniz ebatlarda ve boyutlardaki malzeme üretimini yapabilmekteyiz. Uygun olan rulo sacları müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler sırasında istediğiniz ölçülere hassas bir şekilde oluşturabilmekteyiz. Rulo dilme ve kesim işlemleri için düzenli kontroller işlem sırasında yapılmakta ve çemberleme ve ambalajlama işlemlerine geçiş sağlanır. Fabrikamızda rulo dilme kesim işlemleri tamamlandıktan sonra sevkiyat birimine ürün aktarılır ve burada muhafaza edilmeye başlar. Fabrikamızdan tarafınıza ürünlerin sevk edilmesi hazır bir hale getirildiğinde size ulaştırılmak için tüm işlemler tamamlanmış olur.

Birkaç ton ağırlığında olan ruloların açılması için fabrikalarımızda özel vinçler ve rulo açıcı ekipmanlar bulunmakadır. Açtığımız ruloların dilme aşamasına geçmesi için merdanelere aktarımı sağlanır. Burada makinemizde yer alan 2 adet merdaneden de yardım alınarak rulonun banda aktarımı sağlanır ve baskı gücünün de desteği alınarak kontrolsüz açılmanın önüne geçilir. Fabrikamızda işlemlerin tamamlanması için bir çok istasyon vardır. Bazı istasyonlarda açma işlemi, bazılarında temizleme işlemi ve bazılarında ise ruloların yüksek ısı ile yumuşama işlemi yapılır. Kesme istasyonuna ürün ulaştığında ise rüz bir şekilde, sorunsuz kesim yapılır. Dilediğiniz ebatlar ve tarzlarda kesim işlemlerini Şen Metal firmasından yaptırabilirsiniz.

Rulo sac dilme işlemleri tamamlandığında bu ürünler genellikle;

* İnşaat sektörünün ihtiyaçlarında kullanılmak üzere,
* Otomotiv sektörünün ihtiyaçlarında kullanılmak üzere,
* Aydınlatma sektörünün ihtiyaçlarında kullanılmak üzere,
* Ağır sanayi sektörü ile ilgili bir çok alanda kullanılmak üzere tercih edilir.

Rulo Dilme Kesim´in Bazı Avantajları

Firmalara bir çok avantajı beraberinde getirir. Rulo dilme kesim işlemleri sonucunda fabrikadan elde edilen ürünler ile kaliteli ürünler üretebilirsiniz. Firmanızın hem nakit anlamda hemde zamansal anlamda tasarruf edebilmesi sağlanır. Rulo dilme kesim işlemlerinde Şen Metal´den alacağınız düzgün dilimleme hizmeti sayesinde sektörünüzde uzun seneler boyunca kaliteli ve aynı formatta sunabileceğiniz ürünleri edinirsiniz. Firmaların her türlü ihtiyacına çözüm olacak dilimlenmiş olan metal sacları kısa süre içerisinde İstanbul´da yer alan fabrikamızda sunabilmekteyiz. Teklif talepleri için bize
0216 364 66 82 numarasından ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rulo Dilme Kesim FiyatlarıRuloların ağırlıkları, kesim detayları, genişlikleri, çapları fiyatlar için önemlidir. Rulo formlarında yer alan detayları bilmek için bizi aramanız gerekir. Standart kesim işlemlerindeki standart fiyatlandırmalar en uygun fiyatlar üzerinden fabrikamızda sizlere sunulacaktır. Şen Metal firması sizler için rulo dilme ve kesim işlemlerinde en iyi çözümleri uzun senelerdir aynı adreste, aynı çatı altında sunuyor. Net fiyatlar sunabilmemiz için işlem hacmi ve hazırlanacak olan malzemenin yapacağı mesafe uzunluğu önem taşımaktadır. Fabrikamızdan talep edeceğiniz hizmet için bizden teklif almanız yeterli olacaktır. Satış danışmanlarımız sizlere en uygun teklifleri sunacaktır.

Dilediğiniz ölçülerde, dilediğiniz ebatlarda rulo sac dilme kesim hizmeti sunuyoruz. Ayrıca ihtiyacınız olan rulo sacların temin edilmesi, teslimatta hızlı süreç ve titiz kesim işlemleri Şen Metal´dedir. Güvenebileceğiniz bir hizmet almak istediğinizde çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

 

 

Bize Ulaşın
  • A. Necip Fazıl Mah. Alemdağ Cad. No:553/A Aşağı Dudullu / Ümraniye / İstanbul
  • T 0216 364 66 82
  • W 0553 132 76 31
  • E info@senmetal.com.tr