0216 364 66 82
info@senmetal.com.tr
Türkçe English
English

Profil Kesim

Şen Metal olarak kusursuz bir yüzey elde etmeniz ve düzgün bir profil elde edilmesi için kesim işlmelerinde başarılı kadro kaliteli ekipmanlar kullanmaktayız. Bu hizmetimizde kullandığımız tüm hammaddeler demir & çelik ürünleri içermektedir. Fabriamızda son teknoloji ile donatılmış özel CNC ile kesim makinelerimiz bulunmaktadır.

Çelik parçalarınızın doğru bir şekilde oluşturulabilmesi için profil kesim hizmeti alınması gerekir. Bu kesim uygulaması ile ürünleriniz uygun olabilecek olan özel makinelerden geçmekte ve tezgahlarımızda doğru bir kesime hazır hale getirilmektedir.Profil kesiminde her kalınlık için bazı detaylar özel olarak seçilmektedir. Profil kesim işlemlerinde fabrikamızda lazer kesim yönteminin yanı sıra oksi profil kesimi ve plazma makinesi ile profil kesim hizmetleri verilmektedir.

Şen Metal´de kesim sonrasında fire vermeyecek biçimde üretilen boru ve profilleri sizlere teslim edebilmekteyiz. Hizmetlerimizde hızlı ve hassas birşekilde süreci takip etmekte ve dönemsel olarak talep edilen boru ve profil kesimlerinde imalat sürelerinizin en aza indirilmesiyle beraber sizlere yüksek tasarruf sunma gayretindeyiz. Uzun senelerdir sektörde bulunan firmamızda istenilen adet ve ölçülerde kesim işlemi yapılabilmektedir.

ŞEN METAL İLE PROFİL KESİM ÇEŞİTLERİFirmamızdan talep edilen hizmetlerin en başında gelen profil kesim hizmetinde tezgahlarımızda kesme işlemleri hassas bir şekilde yapılmaktadır. Lazer profil kesim, oksi profil kesim ve plazma profil kesim yöntemlerinden size uygun olanı kullanılarak süreç tamamlanmaktadır. Düşük maliyetlerle profil kesim hizmetl almak isteyenlerin bize web sitemizde yer alan 0216 364 66 82 numarasından ulaşmaları yeterli olacaktır. Profil kesim çeşitlerine daha yakından göz atmak ister misiniz?

Oksi Profil Kesim Nedir?

Plazme ve lazer kesim makineleri çelik profil kesim işlemlerinde Oksi Profil Kesim çeşidi yaygın olarak kullanılır. Çelik olan malzemelerde iki boyutlu profil kesimleri istenildiğinde oksi çelik profil kesim işlemlerinden yararlanamnız mümkün olacaktır. Şen Metal olarak oksi profil kesim yönteminde uzun senelerdir bir çok marka ve firmaya hizmetlerimizi verdik. Bu yöntemde en fazla 300 mm kalınlığına sahip olan çelik maddelerde ve bunun yanı sıra ısının endişeye sebebiyet vermemesi, tam korunaklılık elde edilmesi gereken durumlarda tercih edilir. Oksi profil kesimi bu hususlar göz önüne alındığında en iyi, en ideal olacak olan çelik profil kesim yöntemi olacaktır.

Plazma Profil Kesim Nedir?

Paslanmaz olan çelik profillerde ve karbon metallerdeki kesim işlemleri için bu yöntem tercih edilir. Plazma profil kesim yönteminde bazı metal kalınlıkları yada farklı metal sınıfları için uygulama sırasında en az olan ısı sağlanır. Plazma profil kesim işleminde elektrik ile yüklenen basınçlı gaz işlemleri kullanılmasından dolayı yüzeyde bozulma meydana gelmemektedir. Hata oranı bu sistemde en aza indirilmiş olacaktır. Profil kesim işlemlerinde her türün kendine has avantajı vardır. Bu avantajlar hakkında bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanabilmek için bizi aramaktan çekinmeyin.

Bir maddeye yeteri kadar ısı verdiğinizde madde plazma haline dönüşecektir. İşte plazma haline dönüşen bu madde ise ardık daha çok enerjiye sahip olacaktır. CNC makinelerinden bazı gaz türleri kullanımı ile plazma ısının oluşması bu kesim işleminde elde edlmektedir. Bu ısı ile ortaya çıkacak olan enerji ile ısının mikarı, çelik ile demir gibi metallerde yüksek miktarda tahribata neden olabilmektedir. Kusursuz ve sorunsuz bir kesim işlemi için Şen Metal firmasının plazma profil kesim hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Profil Lazer Kesim İşlemi Nedir?

Çelik olan her ekipmanda kesim hizmeti verebilmekteyiz. Diğer bir çeşit olan lazer kesim işleminde çelik olan profillerin lazerler aracılığı ile en az bozulmaya neden olacak biçimde kesilmesi sağlanır. Fabrikamızda en çok tercih edilen yöntemler arasında olan profil lazer kesimi genellikle 0.2 mm & 25 mm aralığında olan kalınlıklar için ideal bir yöntemdir. Bu yöntemde çelik maddesinin kesimi için özel bir lazer ışını kullanılmakta ve hassas bir şekilde kesim tamamlanmaktadır. Düşük maliyetli profil lazer kesim hizmeti için Şen Metal sitesinde yer alan telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Profil Kesim Hizmeti ve FiyatlarıProfil kesim çeşidine göre fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz. Profil kesim işlemleri için merak ettiğiniz sorular ve yanıtları için bizi çekinmeden arayablirsiniz. Bu işlem türlerinde kesim türü ve profil uzunluğuna göre fiyatlar belirlenmektedir.

Çelik olan profiller Türkiye´de çok sık kullanılmakta ve yaygın bir ağa sahiptir. Kolay bir şekilde biçimlenmeyen bu profillerin mimari projelere uygun olarak şekillendirilmesi veya kesim işlemleri için bize ulaşabilir ve her türlü desteği alabilirsiniz. Uygulama türüne göre fiyatlandırılacak olan kesim hizmetlerinin en uygun fiyatlıları firmamızdadır.

Özenli bir şekilde ve projelerinize en uygun biçimde kesim işlemleri yapılacak olan firmamızda uzmanlarımız sizlere doğru sonuçlara ulaşabilmeniz için en iyi hizmetleri verebilmektedir. Sitemiz üzerinden kesim süreçleri hakkında bilgi edinebilir ve aklınıza takılan tüm sorular için web sayfamızda bulunan Whatsapp destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Projelerinize uygun tekliflerimizi sunabilmemiz için bize çekinmeden ulaşın.

Bize Ulaşın
  • A. Necip Fazıl Mah. Alemdağ Cad. No:553/A Aşağı Dudullu / Ümraniye / İstanbul
  • T 0216 364 66 82
  • W 0553 132 76 31
  • E info@senmetal.com.tr