0216 364 66 82
info@senmetal.com.tr
Türkçe English
English

Özel Boy Üretim

Özel Üretim Profiller Şen Metal´de sizlerle. Özel boy üretim ürünlerimizde paslanmaz çelik ve metal gruplarında en uygun fiyatları siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Paslanmaza, metal gruplarına, profillere ve demirlere hayat veren teknolojileri bünyesinde barındıran Şen Metal ile işletmenizin istediği ebatlarda ve türlerde üretimleri yapabilmekteyiz. Talepleriniz doğrultusunda tüm ürün gruplarında kesim, büküm yuvarlama ve kaynatma işlemlerini tam teşekküllü bir şekilde yapmakta ve fikirlerinize, projelerinize hayat vermekteyiz.

Şen Metal´de özel boy üretim hizmeti daima karşımıza çıkan standartların dışında talepleri olanlar için meydana gelmiştir. Dilediğiniz metal grubuna uygulama fabrikamızda yapılabilmektedir. Bir çok sektörde kullanılan ürünün standardı bulunmaktadır. Örneğin bir yüksek bina yaparken kullanılacak olan çelik malzemeli ürünün boyu genellkle aynıdır. Lakin projelerin bazılarında özel boylu üretim talepleri ortaya çıkmakta ve bu talepler bir çok fabrika, tesis tarafından karşılanamamaktadır. Bu aşamada devreye giriyor ve fabrikamızda sizlerin talepleri doğrultusunda istediğiniz profilleri istediğiniz ebatlarda hazırlaaybiliyoruz. Standart dışına çıkacak durumlarda dahi sektörün en uygun fiyatlarını Şen Metal firmasından almanız mümkündür. Farklı kesimler için hızlı ve sorunsuz üretimlerimiz için fabrikamızı ziyaret edebilirsiniz.


Özel Boy Üretim Hizmetleri
 

Hemen her sektör için, hemen her büyüklükteki işletme için özel boy üretim hizmetimiz bulunuyor. Çelik ürünlerinin istenilen ebatlarda üretilmesi için arayışlarınızda sizlere en uygun teklifleri sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Şen Metal´in uzun senelerdir aynı olan ve alanında uzman ekipleri ile en hesaplı özel boy kesim işlemleri ve üretim aşamalarını sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Temel anlamda tüm aşamaların biçimlendirildiği firmamıda standart olan profillere dilediğiniz biçimler ve özellikler verilerek özel üretimli sistemleri ortaya çıkarmaktayız. Tüm metallere uygulama yapabilmekteyiz. Hemen her sektör için özel boy üretim talepleri firmamıza gelmektedir. Çelik ve diğer metallerin standartları dışındaki üretimleri için biz buradayız!

Özel Üretim Profillerin Bazı Kullanım Alanları
 

Fabrikamızdan talep ettiğiniz özel boylu profiller sayesinde bir çok avantaja sahip olursunuz. Farklı uygulamalar, üretimler ve ürünler için ihtiyacınız olan kesimler burada yapılmaktadır. Temel anlamda biçimlendirme işlerine hakim bir kadro ve özel ekipmanlara sahibiz. Özel üretimli olan profiller mobilya sektöründe en çok kullanılmaktadır. Mobilya alanında farklı ürünler elde edebilmek ve şık ürün gruplarına sahip olabilmek için özel boylu profillere ihtiyaç duyulur. Hemen her ölçüde profil üretimi yapılan fabrikamızda dilediğiniz alanda kesim yapabilmekteyiz.

Mobilya grubunun yanında en çok kullanılan diğer bir sektör ise mimarlık sektörüdür. Özel tasarımları hayal eden mimarlar için profiller oldukça önemlidir. Farklı tasarımları ile tarzını yaratmak isteyen mimarlarımıza demir ve çelik alanında istedikleri kesimleri veya profilleri meydana getirebilmekteyiz. Standardın dışına çıkmak isteyen inşaat sektörü için Şen Metal en uygun fiyatları sunmaktadır. Diğer bir grup ise otomotiv alanındaki sektörlerdir. Otomotiv sektöründe de özel boy kesim profiller çok yaygın ve popülerdir.

Şen Metal´de özel boy üretim işlemleri kendi gibi özel makinelerde yapılmaktadır. Fabrikamızda bulunan CNC makinelerindeki profesyonel yazılımlarımız sayesinde tüm metal gruplarında istediğiniz ölçülerde kesimler veya diğer işlemler yapılabilmektedir.

Lazer kesim teknikleri ve diğer kesim işlemlerinin de uygulandığı firmamızda her türlü imkan yer alıyor. Standart olmayan ölçülere ait işlemlerin bir çoğu lazer kesim ile yapılmaktadır.

ÖZEL BOY KESİMİN BAZI AVANTAJLARI
 

Özel boylu üretim hizmetimiz tamamen müşteri odaklıdır. Şen Metal´e başvuran müşterilerin istedikleri ölöülerde özel boy üretimleri yapılır. Bu işlemler firmalara standardın dışında üretim imkanı sunar. Farklı kesimler ile alakalı tecrübeli kadromuz size pürüzsüz ve istediğiniz ebatlarda ürünler sunması nedeni ile sizde müşterilerinizin ihtiyaçlarınıa uygun olan ürünleri üretebileceksiniz. Standartlara bağlı kalmadan istediğiniz ve hayalinizdeki uygulamaları özel boy üretim hizmeti ile edineblirsiniz. Fabrikamızda bulunan özel boy üretim için son teknloji cihazlar sayesinde hızlı üretim sizleri bekler.

Şen Metal olarak yüksek standartlara hakim olan tesisimizde uzun ömürlü ürünler ortaya çıkarıyoruz. Fabrikamızdan satın alacağınız tüm ürünler veya talep ettiğiniz tüm hizmetler her daim güvenilir hizmet politikası ile yapılır. Şen Metal ürünleri dayanıklılık ve nitelik bakımından garantilidir. Her proje için ergonomik fiyatlar sunuyor ve hizmetlerimizde sektörün öncüsü olma yolunda ilerliyoruz.

ÖZEL BOY KESİM FİYATLARI
 

Özel boy üretim fiyatları standart işlemlerden farklı olması neticesinde diğer hizmetlere ve ürünlere göre bir miktar daha pahalı olacaktır. Lakin Şen Metal fabrikası sizleri kazanmak ve mutlu müşterileri arasındaki yerinizi almanızı istemesinden dolayı ekstra indirimi sizlere sunacaktır. Profil kesimi ve diğer tüm metal işlemleri kapsamında sizlere bir fiyat teklifi sunabilmemiz için bize ulaşmanız ve taleplerinizi iletmeniz gerekmektedir. Özel boylu üretim işlemleri hakkında teklifleri  0216 364 66 82 numarasından alabilirsiniz.

İmalatlarımızın tamamı kendi fabrikamızda, kendi ekipman ve kendi cihazlarımı ile yapılmaktadır. Fiyat politikamızı belirleyebilmek için özel boylu üretim detaylarını bilmek gerekir. Kaliteli ve uygun fiyatlı üretimlerimiz için bize ulaşabilirsiniz. Şen Metal firmasında her türlü çelik ve demir ekipmanlarının özel boy üretim işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Dilediğiniz soru, teklif talebi ve detaylandırma için çekinmeden bize sitemizde yer alan whatsapp hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın
  • A. Necip Fazıl Mah. Alemdağ Cad. No:553/A Aşağı Dudullu / Ümraniye / İstanbul
  • T 0216 364 66 82
  • W 0553 132 76 31
  • E info@senmetal.com.tr