0216 364 66 82
info@senmetal.com.tr
Türkçe English
English

Npu Profil Demiri

Fabrikamızda en çok talep gören ürünlerin başında gelmektedir. NPU Profil demir ürünleri hemen her türdeki binalarda kullanılan, çelik konstrüksiyonların içerisinde yer alan üründür. Bir çok yapı sektöründe ve yedek parça alanında NPU demirleri kullanılmaktadır. Gerekli ihtiyaçların karşılanması alanında da Şen Metal Fabrikalarında NPU demirleri en uygun fiyatlarla sunulur. Hem dayanıklı oluşu hemde iş gücünün hafifletilmesi için talep edilen NPU Profil Demirleri en iyi fiyat ve ödeme seçenekleri ile sizlere sunuluyor.

Çok katlı binalarda ve az katlı binalarda, işletmelerde NPU Profiller tercih edilir.  Kullanıldığı tüm alanlarda ciddi dayanıklılık sağlayan bir üründür. Dayanıklılık sağlaması nedeniyle ağır taşıtların tamirlerinde ve sanayi tipi makinalarda da kullanılır. NPU profiller paslanmaz çelik yapıda üretilmektedir. Sıcak haddeleme yöntemiyle de üretilen NPU profiller alüminyum biçimlerde cam ve pencerelerin çerçevelerinde de kullanılırlar. Yapısal uygulamalarda, tamir işlerinde, üretimlerde tercih edilir. U veya C şeklinde ürettiğimiz bu ürünler için tekliflerimizi 0216 364 66 82 numarasından alabilirsiniz.

NPU Profil Demirlerinin Bazı Özellikleri

Bu demirler yüksek dayanıklılığa sahiptir. Her türlü alana uygulanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Farklı ebatlarda, farklı ağırlıklarda üretimi mümkündür. NPU profil demirlerinde dış faktörlerden kaynaklanabilecek durumlara karşı dayanıklılık bulunmaktadır. İnşaat sektörlerinin vazgeçilmezi olan bu ürünler yan taraftan gelecek darbelere, üst kısımdan gelecek darbelere ve alt kısımlardan gelecek olan tüm darbelere karşı dayanıklı, güçlüdür.

NPU Profil Demiri Fiyat Listesi

Projelerinizde kullanmak üzere en kaliteli NPU Profillerine Şen Metal aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Hem  dikey hemde yatay projelerde U yada C şeklinde ürünü kullanabilirsiniz. Projelerde kullanacağınız bu profiller sağlamlık kazandırır. Oldukça sağlam olan bu profiller sanayide, inşaat sektöründe çok fazla tercih edilir. NPU Profil alanında firmamızı tercih eden bazı markaların logolarına sitemizdeki referanslar menüsünden erişebilirsiniz.

Şen Metal´in en çok talep gören, en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaya çalıştığı üründür. Her sağlam olan yapıda yer alan üründür. NPU demirlerindeki fiyatların belirlenmesi için ürünün ebatı ve kalınlığı önemlidir. Taleplerinizi dinleyen müşteri temsilcilerimiz istediğiniz ebat ve kalınlığa denk gelen indirimli fiyatınızı sizlere iletecektir. Siparişlerinizi dilerseniz verirken fabrikamızı ziyaret ederek satın alacağınız ürünleri bizzat inceleyebilirsiniz.

Detaylar ve fiyat tekliflerimiz için bizi arayın.

Bize Ulaşın
  • A. Necip Fazıl Mah. Alemdağ Cad. No:553/A Aşağı Dudullu / Ümraniye / İstanbul
  • T 0216 364 66 82
  • W 0553 132 76 31
  • E info@senmetal.com.tr