0216 364 66 82
info@senmetal.com.tr
Türkçe English
English

Hrp Saclar

Hrp Saclar | Temizlenmiş Sıcak Sac  | Haddelenmiş Sac Fiyatları ve Siparişi için ŞEN METAL firması en doğru adrestir. En kaliteli sac malzemelerine firmamızdan hemen ulaşabilir ve anında teklif alabilirsiniz. HCL (hidroklorik asit) ile temizlenen sıcak haddelenme işleminden geçen rulo saclara HRP sac denilir. Bunlarda temizleme hattında yer alan yüzeylerinin isteğe göre yağlanabilmesi de mümkündür. Müşterilerinizin isteklerine göre rulo yada boy olarak kesilmiş bölümleri Şen Metal´in fabrikasında da bulunmaktadır.

Gündelik yaşantımızda kullandığımız bir çok malzeme aslında o hale gelene dek bir çok aşamadan, bir çok işlemden geçmektedir. Nitekim bu ürünlerin kalitesi de kullanılan hammaddelerinin kalitesine, uzun ömürlü oluşuna bakmaktadır. HRP sac ürünleri kullandığımız birçok üründe ana maddedir. Sanayi alanında kullanımı en yaygın olan ürünler arasındadır. Fabrikamızda satışını yaptığımız HRP sac ürünleri 1.kalite malzeme ile üretilmiş, kaliteli sac olarak haddelenmiş çelik ürünlerdir. HRP sacları soğuk şekillendirmeye de uygundur.

HRP Sac ürünleri bir çok sektör için uygun olan, en fazla talep aldığımız ürünler arasınadır. Yüksek darbeye karşı dayanıklı, baskıya karşı dayanıklı olan bu ürünlerin yüzeyleri temizlenmiştir. HRP sac ürünlerinin yüzeyleri son aşamalarına yakın yüzey kısımlarının hidrolik  asit ile temizlenmesi, soguk haddeleme ile de sabitlemesi yapılmaktadır. Hem görüntü bakımından hemde malzeme bakımından en kalitelilerine Şen Metal fabrikalarından ulaşabilirsiniz.

HRP Sac ÜrünleriBir çok markanın ürün kalitesini belirleyen etkeni kullandığı ana malzemenin kalitesidir. Kaliteli ürünlerin elde edilebilmesi için HRP sac malzemesinin kaliteli oluşu önem taşır. Bir çok dev markanın HRP sac temini için Şen Metal´i tercih ettiğini biliyor muydunuz?

Hrp sac ürününde ayrıca kaynak tutma seviyesi de maksimuma yakındır. Bu sac türünde uygulanmış olan kaynakların çok uzun dönemler boyunca bozulmadan kullanılabiliyor olmasıda ürünü popüler yapmaktadır. Dilediğiniz ölçülere ayarlamasını yapabildiğiniz HRP sacları ağırlıklarına, ebatlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Kullanım alanı ve sac işlevine göre farklılıklar gösterilen HRP sac ürünleriyle alakalı daha detaylı bilgi edinmek isterseniz firmamıza web sitemizde yer alan telefon numarasından ulaşım sağlayabilirsiniz.

HRP Sac MalzemesiBir çok sektörde, bir çok endüstride talep edilen ürünler arasındadır. Binlerce farklı ürünün arka planında HRP Sac malzemesi yatar. Binlerce markanın kaliteli ürünler elde etmesi için asıl hammadde HRP sac malzemesidir. Kaliteli ürünlerin elde edilebilmesi için haddelenmiş olan HRP sac ürünlerine en uygun fiyatlardan ulaşın. Bu malzeme son derece dayanıklı olan bir malzemedir. Beyaz eşya üretimi, inşaat sektörü, demir yolları vb.. bir çok alanda da kullanımı yaygındır. Hatta ve hatta HRP sac ürünleri ülkemizde ve dünyada tank üretimi alanında da yaygın bir şekilde kullanılır. Bu malzemeler kolay işlenebilen malzeme ve dayanıklı malzeme kategorisindedir.

Bir çok sac malzemesinden HRP olanlarını ayıran daha dayanıklı oluşu ve korozyondan etkilenmemesidir. Bir çok dış etkene karşı dayanık sahibi olan HRP  sac ürünleri kolay zarar görmez, güvenli ürünler arasınadır. Çok fazla kullanım alanı olması nedeni ile malzemeye ulaşım kolaydır ancak her fabrikadan aynı kalitede ürün alamazsınız. Bu sektörde uzun senelerdir bulunan ŞEN METAL firması sizlere HRP sac ürünlerinde bir çok detayı sunacağı müşteri temsilcileri ile tanışabilir ve en kaliteli malzemelere anında sahip olabilirsiniz. Düşük maliyetli ve üstün kalitesi ile hrp sac ürünlerine hemen sahip olun.

HRP Sac FiyatlarıDemir & çelik sektörünün en çok talep edilen malzemeleri arasında olarak bilinir. Şen Metal bu alanda geniş bir malzeme portföyü ve en kaliteli ürünleri ile sizlere ulaşmaktadır. Hrp Saclar ile alakalı merak ettiğiniz tüm detaylar için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir yada e-mail üzerinden teklif talep edebilirsiniz. Taleplerinize uygun olarak özel hazırlanacak indirimli teklifleri sunuyor olacağız. Bir çok alanda etkili kullanıma sahip olan HRP sac malzemeleri istediğiniz ölçü ve miktara göre firmamız tarafından fiyatlandırılacaktır.

Hrp saclar yüzeyinin düzgün oluşu, kalınlığı, genişliği gibi alanlarda tüm beklentilerinizi karşılayacak ürünler arasındadır. Genel itibariyle uygulama alanları, otomotiv, mutfak eşyaları, dayanıklı ev aletleri, radyatör ve havalandırma sektörlerinde yaygın olarak kullanılır. Dilerseniz rulo halinde dilersenizde levha şeklinde ürünü sipariş verebilirsiniz.

HRP sacların kalınlıklarına bakdığımızda ise yüksek derecelerdeki soğuk alanlarda bile dayanıklıdırlar. 2 mm ile 0.20 mm aralığında değişen kalınlıklara sahip olabilen bu ürünlerin istediğiniz ölçülere göre Şen Metal fabrikasında üretilebildiğini biliyor muydunuz?

Daha fazla bilgi ve indirimli fiyatlarımızı öğrenebilmek için 0216 364 66 82 telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Bize Ulaşın
  • A. Necip Fazıl Mah. Alemdağ Cad. No:553/A Aşağı Dudullu / Ümraniye / İstanbul
  • T 0216 364 66 82
  • W 0553 132 76 31
  • E info@senmetal.com.tr