0216 364 66 82
info@senmetal.com.tr
Türkçe English
English

Hakkımızda

Firmamız 1988 yılında, Tepeüstü Ümraniye mevkisinde Orhan ŞENOL ve Soner ŞENOL tarafından kurulmuş olan bir aile şirketidir.

Firmamız edindiği ticari birikimi sürekli olarak doğru kullanma çabası içerisinde olmuş ve sonuçta sizlerinde vermiş olduğu güven ve samimi duygular neticesin de piyasada bu günkü konumuna gelmiştir.

Şen Metal gün geçtikçe istikrarlı bir şekilde büyüyen, başta inşaat, dış cephe kaplaması ,çelik konstrüksiyon çatı yapımı, makine, kalıp ,otomotiv ve dekoratif demir (ferforje) uygulaması olmak üzere birçok sektörde faaliyet gösteren yüzlerce müşterisine iç ve dış piyasalardan temin ettiği ürünlerle hizmet sunmaktadır.

Bu amaçladır ki size hizmete devam ettiği 185 m2  yerden yine sizlerin verdiği samimiyet ve destekle 2000 senesinde  650 m2 kapalı alan da sac,lama,boru ve profil kesim/ büküm işlerini de faaliyet alanımıza dahil ederek merkez işyerimizi de  hizmetinize sunduk.

Böylece küçük bir ihtimal ile oluşabilecek olumsuz durumlara karşı müşterilerimizin mağduriyetini giderirken aynı zamanda hizmetimize olan güvenimizi kanıtlamış olmaktayız. Üretim sektöründe kullanmış olduğumuz modern ve teknolojik teçhizat ve özel tasarım üretim ekipmanlarımız ile öncü firmalar arasındaki yerimiz almış bulunmaktayız.

Firmamız müşterilerimizin daha kaliteli hizmet alabilmesi amacı ile profesyonel personelimiz sürekli olarak en güncel bilgileri yakinen takip ederek doğan yeni ihtiyaçlara çözümler üretebilmektedir.

Bize Ulaşın
  • A. Necip Fazıl Mah. Alemdağ Cad. No:553/A Aşağı Dudullu / Ümraniye / İstanbul
  • T 0216 364 66 82
  • W 0553 132 76 31
  • E info@senmetal.com.tr