0216 364 66 82
info@senmetal.com.tr
Türkçe English
English

Genişletilmiş Saclar

Bu saclar oldukça hafif bir yapıda olan ve tek parçalı olarak üretilmiş olan ürün grubundadır. Genişletilmiş sac ürünleri yüksek dayanıklılığa sahiptir. Bir çok farklı sektörde, farklı durumlar için kullanımı bulunur. Genişletilmiş sac ürünleri farklı kalınlıklarda üretileben, farklı göz aralıklarına sahip olabilen bir üründür.

Bu ürünümüzü diğerlerinden farklı kulan en önemli özelliği sıvı maddelerin, ışığın ve havanın geçişine izin vermesidir. Sektörlerin bir çoğunda aktif olarak kullanılır ve bir çok imalatçı marka için olmazsa olmazdır. Hem hafif hemde dayanıklı olan bu ürün yapı sektörlerinde faaliyette bulunan ustalara da bir çok alanda fayda sağlar.


Şen Metal fabrikasında özel olarak üretimi de mümkün olan bu ürün genişletilme yönetmi kullanılarak işlenmiş olan metalden elde edilir. Metallerin delikli bir yapı haline gelmesi ile ortaya son hali çıkar. Genişletilmiş sac ürünleri hammadde bakımından paslanmaz çelik & dkp ve alüminyum malzemelerden oluşur.

Genişletilmiş Sac işlenmiş olan metalin delikli bir hale gelmiş versiyonudur. Metal levhalardan elde edilen bu ürün elde edilirken kesinlikle montaj yada kaynak işlemi yapılmamaktadır. Kaynak ve montajlama işlemi olmadan elde edilmesi bu ürünü özel kılmaktadır. Tamamen tek bir parçadan oluşması sayesinde bir çok sektörün talep edilen malzemeleri arasındaki yerini korumaktadır.

Genişletilmiş Saç FaydalarıSıcak olan sacın genişletilme işlemi ile ortaya çıkar. Bu ürün diğer sac malzemelerine göre çok daha hafiftir. Pratik kullanım imkanı bulunan bu üründe desenli olan sacların m2 cinsinden uygun olmadığı alanlarda genişletilmiş sac ürünleri devreye giriyor.

Modern yapılarda da son dönemlerde kullanımı artan bu ürün geni sektörünün tüm alanında, tavan kaplamalarında, yürüme yollarında, merdivenli bir çok yapıda, kapaklarda, dolaplarda, kablo tesislerinde, askeri alanlarda, kamyonların kasalarında vb. bir çok alanda kullanımı bulunur.

Kullanım Alanları ;
» Merdiven basamaklarında
» Yürüme Platformlarında
» Otomotiv sanayisinde
» Yük araçlarında, güvenlik araçlarında
» Makine muhafazalarında
» Sanayi kasalarında
» Spor tesislerinde
» Filtrelerde
» Havalandırmalarda
» Bahçe çitlerinde
» Çöp kovalarında
» Logar kapaklarında
» Izgaralarda
» Reklam tabelalarında
» Duvar ve sıva altında
» Raflarda
» Asansör boşluklarında

 

Genişletilmiş Saç Fiyatları

Gerdirilmiş sac olarak yada baklava delikli sac olarak da bilinir.  En iyi genişletilmiş sac ürünlerine Şen Metal´den sahip olabilir ve en uygun fiyatlardan ürünü sipariş verebilirsiniz. ÇEvre dostu olan bir çok yapı için genişletilmiş sac ürünleri tercih edilmektedir. Üreticisi olduğumuz ürünler arasında bulunan bu ürünü dilediğiniz renk ve ölçülerde hazırlayabilmekteyiz. Dekoratif özellikleri ve esnek yapısı sayesinde en efektif alanları, en iyi uygulamaları meydana getirebilirsiniz.

Şen Metal olarak mekanlarınıza ve projelerinize özel olarak genişletilmiş sac üretimi yapabilmekteyiz. Standart ölçülerin dışında talepleriniz varsa mail adresimize bilgi geçebilirsiniz. Projelerinizin modern ve çağdaş görünüme sahip olabilmesi için biz buradayız. Gerdirilmiş, baklava desenli genişletilmiş sac ürünlerini en uygun fiyatlardan sipariş verebilirsiniz.

Genişletilmiş Sac Alım İşlemleri ile alakalı bir tesis, bir fabrika arıyorsanız doğru yerdesiniz! Firmamız bu ürün grubu için avantajlı fiyatları sunmakta ve ülkemizin hemen her şehrine sevkiyat yapabilmektedir. Şen Metal olarak kaliteli ürün gruplarımızın tamamı için en uygun fiyatları sunuyoruz. Güncel fiyat listemize web sitemizden anında erişebilirsiniz.

Bize Ulaşın
  • A. Necip Fazıl Mah. Alemdağ Cad. No:553/A Aşağı Dudullu / Ümraniye / İstanbul
  • T 0216 364 66 82
  • W 0553 132 76 31
  • E info@senmetal.com.tr