0216 364 66 82
info@senmetal.com.tr
Türkçe English
English

Galvaniz Saclar

Galvanizli Sac ürünleri işlem sürecinde sıcak bir daldırma sürecine tabi tutulur. Kullanım alanı her sektör için farklı olas da bir çok sektörde karşımıza çıkan ürünler arasındadır. İÇerisinde bulunduğumuz sene içerisinde fabrikamızdan en çok talep edilen ürünler arasında yer alan galvanizli saclar demir- çelik fabrikamızda üretim aşamalarından geçmekte ve sizlere en uygun fiyatlarla Şen Metal kalitesiyle birlikte sunulmaktadır.

Yassı çelik malzemelerinin 2 yüzeylerinde yapılan uygulamalar ile elde edilen ürüne "galvaniz sac" ismi verilir. Metalik çinko kaplama uygulaması ile galvaniz sac ürünleri  ortaya çıkıyor.  Dilediğiniz ölçülere göre bu ürünlerin kesilmesi mümkündür. Çelik maddesinin bazı işlemler ile metalik çinko kaplaması verilmesi akabinde farklı kalınlıklarda ortaya çıkabilirler. Firmamızı arayarak istediğiniz özelliklerde ve ebatlarda galvaniz sac siparişi verebilirsiniz.

Genel açıdan metalin korozyonla karşılaşmaması ve uğramaması amacı ile çinkoyla kaplandığında galvanizli sac elde ediliyor. Düşük miktarda karbonlu sıcak ve soğuk olarak haddelenen rulo sacların, uluslararası standartlara uygun bir şekilde çinko ile kaplanması ile elde edilen bu ürünler bir çok olumsuz duruma karşı dayanıklıdır. Galvaniz sac ürünleri trapez sac, mahya sac, oluklu sac veya stor haline getirilebilen ürünlerdir.

En Kaliteli Galvaniz SacŞen Metal´de bu ürünlerin en kalitelilerine erişebilirsiniz. Türkiye´nin bir çok şehrine sac ürünlerinin ulaştırılabildiği firmamızda uygun fiyat politikası bulunmaktadır. Metal malzemelerde paslanma durumuyla karşılaşılmaması için çinko kaplanması durumunun ardından elde edilen ürün galvaniz sac ürünüdür.  Bu ürünleri hafif yüzeyleri sayesinde tanıyabilirsiniz. Gümüş rengine yakın bir renktedirler. Galvaniz saclara yandan baktığımızda çelik sac üzerinde bulunan çinko tabakasını görebilirsiniz. Kesik kenarların galvanizlenmemiş olduğunu da görebilirsiniz. İstediğiniz miktarlarda galvaniz sac siparişlerini firmamızdan verebilirsiniz. En güvenilir ve en kaliteli ürünlere sahip olmak istediğinizde incelediğiniz web sitesimizde yer alan canlı destek hattımız aracılığı ile bilgi alabilirsiniz.

Şen Metal firmasına 0216 364 66 82 numarasından ulaşarak teklifleri öğrenebilirsiniz.

 

GALVANİZLİ SACLARGalvanize yassı çelikler, soğuk haddelenmiş metalin sıcak daldırma prosesiyle her iki yüzeyinin de çinko tabakası ile kaplanmasıyla üretilirler. Çelik yüzeyinde çinko kaplamanın oluşturulmasından sonra, indüksiyon ile ısıtma sonucunda ara yüzeydeki kaplamanın çinko-demir alaşım tabakasına dönüştürülmesi ile galvanile yassı çelikler üretilir.

Galvanize/galvanile çelikler kromatlama ve/veya yağlama ile pasive edilerek, yüzeyde oluşturulan çinko kaplamanın korunumu sağlanmaktadır

Galvanizlenmiş malzemelerin yüzey kaliteleri, uluslararası standartlar baz alınarak A, B ve C (en iyi) yüzey olmak üzere, üç farklı yüzey kalitesinde üretilmektedir. Avantajları; Korozyon direnci: Kaplamadaki çinkonun doğasında bulunan metali korozif elementlere karşı bariyer kurarak koruması nedeniyle, mükemmel bir korozyon direnci sağlamaktadır. En iyi kullanım ömrü kaplamanın kalınlığına ve ortamın şiddetine (nemli, tuzlu v.b.) bağlıdır. Mükemmel yüzey görünümü: C yüzey kalitesi görünür yüzey uygulamalarında sorunsuz olarak kullanılmaktadır. Şekillendirilebilirlik: Galvanizli çelikler ekstra derin çekilebilirlik ve bükme istenen parça üretimlerinde rahatlıkla kullanılır. Boyanabilirlik: Doğru ön işlemlerin (yüzey işlemleri, yağ alma v.b.) yapılması akabinde boyanabilir haldedir. Kaynaklanabilirlik: Birçok bilinen kaynak prosesleri ile kaynaklanabilir. Galvanil ürünler galvanizli ürünlere göre daha geliştirilmiş punta kaynaklanabilirliğine sahiptir.

Galvanizli Sac Ürünlerinin Sağladığı AvantajlarBir çok avantajı bulunur. Her kullanım alanına göre kendine has bir avantajı firmalara sağlar. Özel bir malzemedir. Tüm demirler, sacların en önemli düşmanı nemdir. Paslanmaya ve özelliğini kaybetmesine sebep olur. Neme maruz kalan sac ürünlerinin ömrü kısalacaktır. Galvaniz sac ürünlerinin ise neme karşı direnci oldukça yüksektir. Uzun süreli kullanım imkanı sağlaması da gözler önüne koyulduğunda bu alandaki en ekonomik ve en yararlı tercih saclar arasında galvaniz sac ürünü olacaktır. Üzerinde bulunan çinko kaplaması sayesinde en az 49-50 sene ömre sahip olduğu bilinmektedir.

Galvaniz sac ürünleri genellikle rulo şeklinde satılır. Korozyona karşı çok güçlüdürler. Paslanmaya karşı dayanıklı olması, sağlam duruşu ve çevre dostu olması ile bilinen bu ürünler bir çok sektörde kullanılıyorlar.

Şen Metal firması olarak İstanbul ilinden Tüm Türkiye´ye ürün gönderimi yapabilmekteyiz. İstediğiniz ebatlarda ve ölçülerde galvanizli sac üretimlerini gerçekleştirdiğimiz fabrimamızda bizleri ziyaret edebilirsiniz. Galvaniz rulo sac ve plaka satışlarında esnek ödeme yöntemleri ve uygun fiyat avantajları ile hzimetlerimizi sizlere sunduk. Hızlı teslimat işlemlerinin de yer aldığı firmamızı aramadan karar vermemelisiniz.

Galvanizli Sac FiyatlarıNeme maruz kalsalar bile oldukça uzun ömürlü olan galvanizli sac ürünlerinde en iyi fiyatları sunuyoruz. Yüksek dirençli, uzun ömürlü galvaniz sac ürünleri demirlere karşın çok daha ekonomik fiyatlıdırlar. Şen Metal firmasından galvanizli sac ürünleri hakkında fiyat teklifi alabilmek için sitede yer alan telefon numaralarını aramanız yeterli olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz talep ettiğiniz özelliklerdeki bir galvaniz sac fiyatını anında size sunacak ve dilerseniz özel üretimler için gerekli notlarını da alacaktır.

Şen Metal firması aracılığı ile galvanizli sac ürünlerine kısa sürede istediğiniz miktarlarda ulaşabilirsiniz. Yapı sektöründen çatı sektörüne kadar, otomotiv sektöründen beyaz eşya sektörüne kadar hemen her alanda kullanımı yaygın olan bu ürünü firmamızın kalitesi ve güvencesi ile satın alabilirsiniz. Şen Metal  kaliteli malzemeleri ile bilinmektedir. Korozyonu önlemek amacı ile çinko kaplaması bulunan bu ürünler ıslak alanlarda, nemli alanlarda rahatlıkla uygulanabilen ürünlerdir. Tüm olumsuz koşullara karşın koruyucu özelliği bulunan bu ürünün kullanımı çok yaygındır. Galvanizli sac malzemesi tercih edilerek üretilen tüm ürünlerin ömürleri diğer maddelere karşın daha uzun olmaktadır. Karlı ve daha uzun ömürlü ürünlere sahip olmak için fabrikamızı arayabilirsiniz.

Kaliteli Galvaniz Sac Ürünleri


Profesyonel anlamda uzun yıllardır ürettiğimiz galvaniz sacların kullanımı bir çok dev marka tarafından yapılmaktadır. Web sitemizde yer alan bazı referanslarımızı inceleyebilir ve sizlerde mutlu müşterilerimiz arasındaki yerinizi alabilirsiniz. İstediğiniz ebatlarda galvanizli sac siparişini firmamıza verebilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimiz sizlere en iyi teklifleri sunacaklardır. Çinko kaplaması sayesinde 49-50 sene sorunsuz bir şekilde kullanım imkanı sunacak olan ve ekonomik fiyatlı olan bu ürünleri hemen firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Her projeye uygun olabilecek ve yüksek direnç sahibi olan bu ürünleri firmamızdan sipariş verin.

 

 

 

Bize Ulaşın
  • A. Necip Fazıl Mah. Alemdağ Cad. No:553/A Aşağı Dudullu / Ümraniye / İstanbul
  • T 0216 364 66 82
  • W 0553 132 76 31
  • E info@senmetal.com.tr