0216 364 66 82
info@senmetal.com.tr
Türkçe English
English

Dolu Demir Kesim

Hemen her sektörün ihtiyacı olan bir hizmettir. Dolu demir kesim hizmeti Şen Metal fabrikasında gelişmiş, son teknoloji ile donatılmış özel makineler ile gerçekleştirilir. CNC kesim makineleri ve diğer makine gruplarımızda dolu demir hammaddelerinin kesim işlemleri yapılır.

Dolu Demirlerde Kesim İşlemleriKesim işlemleri öncesinde dolu olan demirlerin hammadde halindeli malzemelerinde sıcak haddeleme işlemleri veya soğuk haddeleme işlemleri bulunur. Haddeleme işlemlerinde yer alan süreçteki asıl amaç ise dayanıklılığı oldukça yüksek olan bu hammaddenin yumuşatılması ve kesim işleminin daha kolay bir hale gelmesidir. Kesme işlemlerini Şen Metal fabrikalarında elmas testereler ve destekçi olan CNC makineler ile yapmaktayız. Sizlerde sorunsuz ve profesyonel bir dolu demir kesim hizmeti almak istiyorsanız bizlere 0216 364 66 82 telefon numarası aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Fabrikamızdan talep edeceğiniz bu hizmette kare dolu demir, diğer dolu demirler kesilmek için dev makinelerimize yerleştirilmektedir. Elmas testeresi bu alanda oldukça öneme sahip olan bir aşamadır. Elmas testeresinin yer aldığı makinelerimizdeki mengenelere demir hammaddesi yerleştirilir. Kesim işlemi için fabrikamızda yavaş ve özenli bir şekilde kesim işlemi başlatılır. Dolu demir kesim işlemlerinde CNC makinelerimiz işlemleri makine üzerindeki tabla üzerinde gerçekleştirilir. Makinelerin tablasındaki işlemleri personelimizin tamamlamasının ardından kesim işlemi başlar. Tüm kesim işlemlerinin ardından meydana getirilen kesilmişdemirler müşterilerimize teslim edilmektedir.

KARE DOLU DEMİR NEDİR?Sıcak haddeleme sistemleri ile üretilmiş olan kare demirlerin köşelerine bakıldığında tamamının köşelerinin eşit olduğu görülür. İnşaat sektöründe, makinje imalatında, ferforje demir sistem imalatlarında, vinç sanayiide, zirai aletlerde ve benzeri gruolarda kare demir tüketimleri oldukça yaygındır. Kare dolu demirlerin üst yüzeyleri ağırlık taşıma alanında oldukça önemli ve korozyon dirençlerine karşı oldukça öneme sahiptir. Farklı sektörler tarafından tercih edilmesindeki neden dayanıklı yapısının yer almasından ötürüdür.

Çekme dayanıklılığı ve paslanmaz yapısı bulunan dolu demirler ülkemizde bir çok sektörde yaygın şekilde kullanılır. Yüksek üretim standartları ile üretilen bu ürünler fabrikamızda maksimum güç ve direnç özelliği sayesinde en çok talep gören üründür. En sık inşaat sektörü tarafından bu ürünler ile ilgili talepler almaktayız.

Kare Dolu Demir Ürününün Bazı Kullanım AlanlarıYaygın olarak inşaat sektöründe en sık kullanımı mevcuttur. İskele yapımında kare dolu demirin kullanımı da fazladır. Korozyona karşı direnci, sağlam oluşu nedeniyle bu alanlarda ağırlıkların taşınabilmesindeki son derece yüksek kapasiteye sahip olması nedeniyle beton temelleri ile kare dolu demirler yaygın bir şekilde kullanılır. Paslanmaz grubunda yer alan kare dolu demir ürünlerinde kesim işlemleri ihtiyaçlarınızda da uzmanlarımız yanınızda. Üretim hizmetlerinde Şen Metal sektörün en uygun fiyatlarını sizlere sunacaktır. Sizlerde kare dolu demir ürünü taleplerinizde, kesim taleplerinizde bizden teklif alabilirsiniz.

Dolu demir ürünleri bir çok alanda yaygın şekilde kullanılıyor. Demir yollarının üretimlerinde, inşaat sektörleründe, vinç alanındaki sektörlerde, makinelerin imalat aşamalarında, zirai aletlerin üretim esnasında, betonların temellerini güçlendirme amacıyla, gemi iskelelerinin yapımlarında kullanılır.

DOLU DEMİR KESİMİNİN YARARLARIDolu demir kesimlerinde en uygun fiyatlarla hizmet vermemiz nedeniyle bir çok projenizde yatırım bütçenizde kazançlar elde edersiniz. Son teknolojilerin yer aldığı fabrikamızda kesim işlemleri kusursuz bir şekilde sağlanmaktaıdr. Son teknoloji makinelerimiz ve özel sistemlerimiz sayesinde dolu demir kesim süreçleri kolay ve kısa sürede tamamlanır. Dolu demir kesimi hizmetiyle;

* Dolu demir kesimleri sayesinde kaliteli işleri sunacağınızdan dolayı prestijli ve güvenilir bir firma olacaksınız.
* Zaman konusunda hızlı bir hizmet alacağınızdan dolayı ve ayrıca paradan tasarruf sağlamış olacaksınız.
* Kesim işlemlerinde dolu demir ürünlerini en iyi şekilde yapacağımızdan dolayı hiçbir sorun yaşamayacaksınız.
* Dolu demir kesiminde kısa süre içerisinde ürünlerinizi teslim alırsınız.


DOLU DEMİR KESİM FİYATLARI

 

Şen Metal olarak dolu demir kesim hizmetimizde en yüksek fiyatı sizlere sunuyoruz. Yüksek kaliteli sistemlerde en iyi hizmetleri Şen Metal sunmaktadır. Dolu demir kesim fiyatlarında uzun senelerdir en uygun teklifleri biz sunmaktayız. Tecrübemiz sayesinde metal işlerinizi hiçbir sorun yaşamadan yapmaktayız. En iyi teklifleri almak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Fiyatlarımızı belirlerken iş talebinize, adetine göre ve ürünlerin  teslimat mesafesine göre teklif oluşturuyoruz. Dolu kesim fiyatlarını en iyi şekilde edinebilmek için toplu olarak siparişlerinizi bizlerden edinebilirsiniz. İncelediğiniz web sitemizde yer alan telefon numaramızdan müşteri danışmanlarımız ile görüşme yapabilirsiniz.

 

Bize Ulaşın
  • A. Necip Fazıl Mah. Alemdağ Cad. No:553/A Aşağı Dudullu / Ümraniye / İstanbul
  • T 0216 364 66 82
  • W 0553 132 76 31
  • E info@senmetal.com.tr