0216 364 66 82
info@senmetal.com.tr
Türkçe English
English

Delikli Saclar

Şen Metal güvenvesi ile sizlere en çok talep aldığımız ürünlerimizden birini  tanıtıyoruz. Delikli saclar, inceltilmiş metal plakalara açılmış olan delikler ile estetik bir görünüm kazandırılarak kullanıma imkan sunulan ürünlerdir. Şen Metal fabrikalarında üretilen delikli sac grupları için ekonomik fiyatlarımız bulunmaktadır. Farklı ebatlarda açılan delikler ile elde edilmiş olan bu sac grupları bir çok alanda kullanılır. Hem havanın geçişine izin veren, hem ışıkların geçişine izin veren, ses sağlamasına olanak sunan bu ürün dekoratif açıdan da yapılara şıklık katar.

Delikli sac ürün grubunda bir çok çeşit bulunmaktadır. En fazla kullanımı yaygın olandan daha az kullanıma göre bu türleri sıralacayacak olursak, yuvarlak delikli saclar, uzun delikli saclar, kare delikli saclar, platform saclar, triyör, terso, panjur saclar, altıgen delikli saclar, üçgen delikli saclar, diğer tarzdaki özel üretim imkanı bulunan delikli saclardır.

Firmamızda üretilen delikli sac ürünleri farklı ebatlarda ve farklı niteliklerde tamamen sizin isteklerinize göre üretilebilmektedir. Delik çeşitlerine göre birden fazla modeli oaln bu ürün grubu müşterilerine en uygun fiyatları vermek için hizmetlerini sunabilmektedir. Şen Metal firmasının web sitesinde yer alan telefon numaralarını arayarak daha hızlı erişim ve hızlı fiyat teklifi alma olanağına sahipsiniz.

Türkiye´de kullanılan bir çok delikli sac ürünlerinin üretimleri Şen Metal fabrikalarında yapılmaktadır. Usta eller ile geniş makine parkurumuz ile Ümraniye´den Türkiye´nin bir çok şehrine delikli sacları ulaştırmaktayız.

DELİKLİ SAC ÜRÜNLERİHer müşterinin talebi, her müşterinin ihtiyacı farklı olabilmektedir. Şen Metal olarak sizlerden gelen taleplere bağlı olacak şekilde istediğiniz kalınlıkta ve istediğiniz boşluk mesafeleri ile inceltilmiş sac tabakalarında delik işlemlerini sağlamakta ve esnek bir yapıda sizlere delikli sac ürünlerini teslim etmekteyiz. Delikli sac ürünlerimiz oldukça ekonomiktir. Şen Metal olarak ürettiğimiz tüm ürünler profesyonel bir ekip tarafından sürece tabi olmakta ve sizlere uygulamalarınız için "0" hata ile sunulmaktadır. Sipariş vereceğiniz delikli sac ürünleri ile alakalı merak ettiğiniz her türlü husus için bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Fabrikamızda paslanmaz çelik malzemeden üretilen delikli sacların kullanım alanları da olukça fazladır. Bu ürünlerin en çok tercih edilen sektörleri ise aşağıda sizlere sunulmuştur.

Delikli Sacların Kullanım Alanları

Mimari tasarımlarda
Mobilya sanayinde
Elektrik ve Elektronik sanayinde
Havalandırmalarda
Otomotiv sanayinde
Hareketli parçaların muhafasasında
Raf sistemlerinde
Tarımda ve Ziraatte
Oturma banklarında
İnşaat sektöründe
Balkon ve Merdiven korkuluklarında
Çöp sepetlerinde
Elek olarak

DELİKLİ SAC İMALATIDelikli sacların imalatlarını kendi fabrikalarımızda yapmaktayız. Dekor amacı ile tercih ettiğiniz bu ürünleri masalarda, metal alanlarda, merdivenlerde, ofislerde, bankalarda, korkuluklarda çok fazla görebilirsiniz. Hem uzun ömürlü olması, hem dayanıklı olması hemde uygulandığı alanda şıklık sağlaması nedeni ile yaygın bir şekilde kullanılır. Düz olan sacların delinmesi ile son aşamaya gelen saclar su ve havanın geçmesi gereken, filtreleme, havalandırma sistemlerinde de kullanılır. Delikli sac levhalara baktığımızda bunlar DKK, siyah, galvaniz ve hrp sac gruplarının delinmesi ile elde edileiblmektedir. Bu ürünlerin kalınlıklarına bakdığımızda ise 0.50 mm ile 3.00 mm aralıklarında üretimlerde mümkündür. Şen Metal fabrikalarında delikli sac imalatı için talepleri müşterilerimize bırakıyoruz. Müşterilerimizin istekleri ve taleplerine göre üretimler yapılıyor.

Estetik alanlar yaratmak, harita mekanlar elde etmek için delikli sac ürünlerini mimarlarımız bizden çok talep etmektedir. Üretim alanında delikli sac konusunda tüm talepleri karşılayabilecek kısa süre içerisinde yüksek adetlerde üretimler yapabilecek bir kapasiteye sahibiz. Şen Metal´in herzaman müşteri memnuniyetini ilk planda tuttuğunu aktarmak isteriz. Daima kalite odaklı ürünler üretitğimizi ve müşterilerimizin isteklerine yanıt verdiğimizi iletmek isteriz. Delikli sac siparişleriniz için bize incelediğiniz web sitesinde yer alan telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

DELİKLİ SAC FİYATLARI


Paslanmaz çelikle üretimi yapılan bu ürünler hem pratik kullanıma sahiptir hemde oldukça uzun ömürlüdür. Hava geçişine, suyun geçişine izin veren alanlarda, filtreleme sistemlerine sahip olunması gereken alanlarda ince ve hafif olan delikli saclar kullanılmaktadır. Bu sac ürünlerinin en iyi fiyatlarını edinebilmek için ise Şen Metal firmasını arayabilirsiniz.

Dayanıklı malzmeler arasında olan delikli sac ürünlerimiz üretim detaylarına göre teklifleri sunabilmektedir. Boyutlar, özellikler, talepler öğrenildikten sonra kısa süre içerisinde fiyat teklifleri sizlere sunulmaktadır. Delikli sac ürünleri satışa sunulan standart ebatları da bulunmaktadır. Bunlar hakkında bilgi edinmek için incelediğiniz web sitemizde yer alan telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Stok bilgisi ve uygun fiyatlar için bizi aramaktan çekinmeyin.

Bize Ulaşın
  • A. Necip Fazıl Mah. Alemdağ Cad. No:553/A Aşağı Dudullu / Ümraniye / İstanbul
  • T 0216 364 66 82
  • W 0553 132 76 31
  • E info@senmetal.com.tr