0216 364 66 82
info@senmetal.com.tr
Türkçe English
English

Boyalı Profiller

Çeşitli ebat ve özelliklerde üretilebilen boru profiller bir çok sektör için olmazsa olmazdır. Şen Metal olarak profil grubu ürünlerimizde en çok talep aldığımız ürünlerimizden boyalı profillerdir. Hem ekonomik hemde çok çeşitli olarak kullanım alanı bulunan bu ürün hakkında sitemizden detaylı bilgi edinebilirsiniz. Boyalı profil siyah profillerin üretimiminden sonra fabrikaların özel olarak yaptırmış oldukları fırınlarla  antipas ( astar ) boyası uygulanmasıdır.Bu ürünler genel olarak kırmızı renk şeklinde üretilmektedir. Fakat istenildiği takdirde gri antipas olarak da üretilebilmektedir.

Dilediğiniz normlara sahip boyalı dikdörtgen yada kare profil ürünleri imal edebilmekteyiz. Dekape edilmiş olan yada soğuk olarak haddelenmiş şekilde üretilen bu ürünler için fabrikamızda son teknoloji imkanlar kullanılmaktadır. Günlük olarak boyalı profil grubundaki ürünlerde değişim gösterilmektedir. Demir olan profil ürünleri ve çelik olan profil ürünleri ve farklı hammaddeler barındıran ürünler için bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Demir çelik imalat sektörünün öncü firması olan Şen Metal´de en uygun fiyatlar sizleri beklemektedir. Boyalı profiller hakkında sektördeki en iyi fiyatları alabileceğiniz bir üretim tesisi arıyorsanız bizleri arayablirsiniz.


BOYALI KUTU PROFİL NEDİR?Profillerin imal edilmesinin akabinde su bazlı olan boyalı ürünler elde edilir. Tesisimizde boyalı profillerin ağırlıklı olarak rengi kiremit rengidir. Boyalı profil ürünlerindeki fiyat aralıkları ürün özelliğinin farklı olabilmesi nedeniyle oldukça geniştir. Bu nedenle üretim için ihtiyacınız olan ebatları ve özellikleri bildirmenizin ardından uzman müşteri temsilcilerimiz size tekliflerini sunacaktır. Profil ürünlerimizin üretimlerinin tamamı özel cihazların yönettiği, son teknolojiye sahip olan tam otomatik makinalar ile olmaktadır. Demir çelik sektöründe en iyi profil  grubu satış fiyatlarını edinmek adına bize ulaşabilirsiniz. Düzenli olarak fiyat listesini günün her saati isteyebileceğiniz whatsapp hattımız bulunmaktadır.

Boyalı olarak üretilen bu ürünler diğer standart kutu profillerden özellik olarak sadece BOYA durumuyla farklı olanlardır. Sadece astarla boyanmış olması özelliğini taşımaktadır. Bunun haricinde tüm özellikler diğerleri ile aynı olabilmektedir. Üretimlerimizde müşterilerimizden gelen taleplerin en yoğun olduğu renkler kırmızı renk ve kiremit rengidir. Tercihe bağlı olarak siparişlerinizi farklı renklerde de imal edebiliriz. Sektörün öncüsü olan Şen Metal´de her sektörün ihtiyacı olan ürünler bulunmaktadır. Paslanmaz kutu profil ürünleri hem uzun ömürlüdür hemde korozyona karşı yüksek dirence sahiptir.


Şen Metal & Boyalı Profil Grubu


Profillerin üretimi alanında boyalı ürün talepleri bir çok marka, kurum ve sektör tarafından tercih edilmektedir. Hem paslanmaya hemde kimyasal değişimlere dayanıklı olan bu ürünler boyalı olarak temin edildiğinde daha zengin, daha estetik olabilmektedir. Her ihtiyaca uygun üretimlerimizi farklı normlarda yapabiliyoruz.  İstediğiniz renkleri sipariş verebileceğiniz Şen Metal firması´nda yer alan ürünler hem kullanışlı hemde esnek yapıdadır. Her ortama uygun olarak üretebileceğimiz ürünler için bilgi alabilirsiniz. Web sitemizde temsilcilerimiz konu ile alakalı bilgi sahibidir ve dilediğiniz zaman Şen Metal  sitesinde yer alan canlı destek alabileceğiniz Whatsapp hattını tıklayabilirsiniz.

İhtiyacınız olan ürünün projeye has özellikler barındırması gerekebilir. Geniş bir ürün tedarik ağı bulunan markamız ihtiyacınız ne olursa olsun, hangi özellikleri barındırıyor olursa olsun kolay bir şekilde temin edilecek ve sizlere hızlı sevkiyat ağı ile ulaştırılacaktır. Şen Metal´de yapısal anlamdaki özellikleri barındıracak olan her detay dikkatle dinlenmekte ve üretimler talebe göre yapılmaktadır. Elimizde hazır olarak bulunan ürünler hakkında bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Fabrikamızda daima bazı standartları barındıran ürünler bulunmaktadır. Acil işleriniz için hızlı teslimat yapabildiğimiz ürünleri hemen öğrenin..

Boyalı Profil Kullanım AlanlarıBir çok alanda yaygın şekilde kullanılmaktadır. İnşaat sektörü bunların arasında ilk sırayı almıştır. Boyalı profiller bir çok büyük projede, otel inşaatlarında, avm inşaatlarında göreceğimiz ürünlerden birisidir. Tüm projeler için kullanım ağı bulunan bu ürün yapılarda maksimum güvenliği eidnmeyi sağlamaktadır. Dış cephe mantolama sistemlerinde, raflarda, depolama sistemlerinde yaygın olarak kullanılır. Uygun formlarda ihtiyacınız olan bu ürün için Şen Metal firmasına ulaşabilirsiniz. Yüksek kaliteli deneyimler için bizi arayın. Şen Metal´den projeniz için en ideal ürünü temin edebilmek adına sitede ürünleri inceleyebilir ve yüksek kaliteli ürünlerimizi yakından tanıyabilirsiniz.

BOYALI PROFİL FİYATLARI

Profil gruplarında Şen Metal fabrikasısize en uygun fiyatları verecektir. Fırın boyalı profiller ve toz boyalı profil ihtiyaçları için en uygun fiyatları vermekteiz.

Her kesime, her bütçeye hitap edecek kalitedeki profiller dilediğiniz ebatlarda, dilediğiniz renklerde firmamız tarafından imal edilmektedir. Çok uygun rakamlar ile boyalı profillere sahip olmak isteyenler iletişim numaralarımız aracılığıyla bize ulaşabilirler. Şen Metal geniş ürün çeşidi ve üretimdeki kalitesi ile İstanbul ve çevre illerde en çok tercih edilen markalar arasında yer almıştır. Sizlerde projeleriniz için ihtiyacınız olan ürünler adına bizden teklif alabilir ve nerede olursanız olun kısa sürede adresinizde ürünlere erişebilirsiniz.

Boyalı profil fiyatlarımızı edinmek için bizi arayın..

 

 

 

Bize Ulaşın
  • A. Necip Fazıl Mah. Alemdağ Cad. No:553/A Aşağı Dudullu / Ümraniye / İstanbul
  • T 0216 364 66 82
  • W 0553 132 76 31
  • E info@senmetal.com.tr