0216 364 66 82
info@senmetal.com.tr
Türkçe English
English

Boru Kesim

Hemen her sektörde boru kesim hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Borular ve profillerin bir çok sektörde kullanıldığını ve hemen her sektör için çeşitli avantajlar barındırdığını bilmekteyiz. Şen Metal olarak bünyemizde bulunan son teknoloji makineler ile kesimlerimizi hassas bir şekilde yapabilmekteyiz. Makine parkurumuzda yer alan eşsiz özellikler barındıran makinelerimiz ile çapaksız, hassas kesimler yapıyoruz. Çizimlerinize uygun boru profil kesimleri için bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Alt yapı uygulamaları, dekoratif uygulamalar vb.. bir çok alanda boru kesimi özen isteyen bir iştir. Özenli yapılan kesimler hem işinizi hemde markanızı kaliteli gösterecektir. Bu kapsamda kesim hizmeti alacağınız firmayı iyi seçmeniz ve bu firmaların tecrübe sahibi olması önemlidir. En ufak boyutlu borulardan tutun da, en büyük çaptaki boruların kesiminde sektörde kendini kanıtlamış firma olan Şen Metal kalitesinden asla ödün vermemektedir. Uzun yıllardan bu yana Boru Kesim Hizmetleri kapsamında 2D & 3D & 5D kesimler ile işlemleri sağlamakta ve bir çok yan çözümü iszlere sunmaktayız.

Lazer Boru Kesim Hizmetleri


Şen Metal bünyesinde bulunan boru kesim makineleri sizlere hem zamandan hemde bütçenizden tasarruf sağlayabilir. Her kesim işlemini kusursuz yapmak ilk görevimizdir. Boru kesimlerinde kullandığımız teknikler sayesinde pürüzsüz bir yapıyı sunuyoruz. Lazer teknolojisinin yer aldığı fabrikamızda borularınızın kesim sürecine hazır olmasını sağlamakta ve detaylı bir temizlikten geçirmekteyiz. Lazer ile boru kesim hizmeti kapsamında boruların makine tablasına yerleştirilmesi ve bilgisayar yazılım sistemleri ile kesim işlemlerinin özelliklerinin ayarlanması ile işlemi planlıyor ve kesimi kısa süre içerisinde yapıyoruz.

Fabrikamızda bulunan lazerle boru kesim teknolojisi sayesinde bir çok hizmet sizlere sunulmaktadır. Sizlerde boru kesim hizmeti almak istediğinizde bizlere
0216 364 66 82 numarasından ulaşım sağlayabilirsiniz. Boru ve profil kesim işlemlerinde bölgenin en geniş makina parkuru ile hizmetlerini sunuyoruz.

Fason boru profil kesim hizmetimiz sayesinde hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı işlemlerden geçersiniz. Kaliteli bir şekilde, hassas bir biçimde boru kesim hizmetleri için en doğru adres olan Şen Metal´dir. Sizin memnuniyetiniz bizim için önemlidir. Şen Metal firmasının işleyiş felsefesinde her daim uygun fiyat, kaliteli üretim ve söz verdiği tarihte teslimat amaçları yatmaktadır. Firmamızdan alacağınız boru profil kesim hizmetleri ile üretim işlemlerinizde düşük maliyetli ve hızlı kesim imkanlarından yararlanmış olursunuz. Şen Metal´in lazer ile boru kesim hizmetinde minimum fire oranı yer almaktadır. Hammaddenizin en iyi şekilde değerlendirilmesi ve firma üretim maliyetlerinizin en aza indirilmesi için bizi arayabilirsiniz. Boruların kesim işlemleri el  ile yapılmamaktadır. Bu sebeple kesim işlemlerinde temasın en aza indirilmesi sayesinde çiziksiz ürünler eld edilir.

Lazer tekniği ve makineleri ile yapılan kesim işlemlerinde üretim hataları en aza indirilmektedir.

CNC LAZER BORU KESİM HİZMETLERİ


Özel cihazlar ve son teknoloji makineler ile cnc lazer kesimleri yapmaktayız. Bu sistemler metal maddelerini çok daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde kesebilmektedir. Lazerle kesimin avantajını öğrenmek ve bilgi almak için Şen Metal firmasının web sitesinde yer alan telefon numaralarını arayabilirsiniz.

İşlenen profillerin ve boruların bir çok sektörde kullanımı vardır. Otomobil endüstrisinde, tel çit fabrikalarında, mobilya ürünlerinde, mimari ve dekoratif alanlarda, petrokimya sektöründe, ticari bir çok işletmede kullanımı yaygın olan ve sayısızca üretim imkanı sunan, hemen her şekle bürünebilen boru kesimleri ile elde edilen ürünler için sıkıntısız bir süreç sizleri bekliyor. Şen Metal fabrikalarında boru profil kesim işlemleri, boru büküm işleri ve daha fazlası için uygun fiyatlar verilmektedir.

Fabrika içerisinde yer alan makinalarda boru kesim işlemleri 90 derecedeki açılarla ve sulu olarak kesilmektedir. Kesilmiş olan borularımızda asla çapak sorunu yaşanmayacaktır. Hassas boru kesim hizmeti ile çapaksız bir kesim burada! Cnc makinelerimiz ile en son teknolojiyi barındıran kesim işlemlerini yapmaktayız.

BORU KESİMİ HİZMETİ PROFESYONEL ELLERDE!


Şen Metal ile tüm bu hizmetler "profesyonel ellerde."İstanbul ilinin önde gelen kesim tesislerinden olan Şen Metal´e hızlı ulaşım haritası aşağıda yer almaktadır. Metal lazer kesim işlemleri için dilediğiniz kesim hizmetlerini vermekteyiz. Lazer sistemi kullanılarak kesilen ürünler tam proje boyutunda olmaktadır. Lazer tekniği ile yüzlerce farklı tarzda ürün üretilmektedir. Uzun senelerdir Fabrikamızda yerek yurt içi pazarında gerekse yurt dışında bir çok firmaya ve markaya hizmet verdik. Şen Metal referanslarından sadece bir kaçını web sitesinden inceleyebilir ve merak ettiğiniz tüm hususlar için sitemizde yer alan müşteri temsilcisi numaralarımızdan destek alabilirsiniz.

ŞEN METAL´E YOL TARİFİ ALIN


 

Bize Ulaşın
  • A. Necip Fazıl Mah. Alemdağ Cad. No:553/A Aşağı Dudullu / Ümraniye / İstanbul
  • T 0216 364 66 82
  • W 0553 132 76 31
  • E info@senmetal.com.tr