0216 364 66 82
info@senmetal.com.tr
Türkçe English
English

Baskılı Saclar

Saclar şekilleri itibariyle farklı çeşitlere ayrılmaktadırlar. Normal saclara baktığımızda önümüze çıkan yassı bir şekilde haddelenmiş çeşitli ürünler çıkmaktadır. Geniş bölgeleri kaplamakta kullanılan bu saclar düz ve incel bir şekilde biçimlendirilmiştir. Basklı saclara baktığımızda ise bu bahsettiğimiz normal sacların üzerine baskı yapılması ile ortaya çıkmaktadır. Sac meydana getirilirken ilk aşamada sıcak haddeleme işlemi yapılırken devamında ise pürüzsüz bir yüzey sağlama amacıyla soğuk haddeleme yapılmaktadır.

Klasik saclar gibi baskılı saclar da talebe göre farklı ölçülerde ürütilmektedir. Şen Metal olarak talep ettiğiniz ebatlarda ürünlerinizi üreterek sizlere hızlı bir şekilde teslimini yapıyoruz.

Teknik Detaylar

Baskılı saclar, standart olarak 0,50 mm ile 2,00 mm aralığında kalınlığa sahiptir. Boyları 4000 mm sınırına kadar çıkmaktadır. Bundan dolayı kullanımlarında esnek bir hareket alanı ortaya çıkmaktadır.
Genel olarak üretimlerde standart ölçüler kullanımla berraber, özel üretimlerde müşterilerin isteğine bağlı ölçüler esnetilebiliyor. Şen Metal olarak özel isteğe bağlı baskılı sac üretim imkanımız bulunmaktadır.

Baskılı Sac Kullanım Alanları

Bir çok farklı sektörde baskılı sac kullanılmaktadır. Özellikle taban yüzeyinde kullanılan baskılı saclar, bundan dolayı kaymayan yüzeyleri sağlamaktadır. Normal şartlarda üretilen demir çelik saclar, pürüzsüz ve kaygan özellikte olduğu için taban yüzeyinde kullanım için çok da görülmemektedir. Fakat baskılı saclar, dokulu oluşu ile kaymayı önler ve çok daha güvenli yüzeyler oluşturmanıza olanak sağlar. Özellikle açık alanlarda, nemlenme ve ıslanmaya maruz kalan tüm yüzeylerde baskılı saclar kullanılabilir. Baskılı sacların kullanım alanlarına gelecek olursak; kamyon ve tır kasaları, yürüme yolları, merdiven basamakları, fabrika ve rampaları, depo ve kasa kapıları, dekoratif görünüm sağlaığı için çeşitli mimari projelerde baskılı  sac tercih edilmektedir.

Baskılı Sac Fiyatları İçin Şen Metali Arayın

Yaşantımızın bir çok alanında karşımıza çıkan baskılı sacların fiyatlarını bir çok farklı faktör belirlemektedir. Sacların ölçüleri en önemli belirleyen faktördür. Boyu, genişliği ve kalınlığı fiyatları değiştirmektedir. Özel kullanımlarınız için her boyutta üretim imkanımız mevcuttur.

Ayrıca baskılı sacların üzerinde bulunan desenlerde fiyatın farklı olmasına sebep olmaktadır. Baklava, gözyaşı deseni gibi bir çok farklı desen çeşidi bulunmaktadır. Bundan dolayı bizi arayarak tüm kriterlerinizi bize sunduğunuzda size en kaliteli hizmetin en uygun fiyatını sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

 

Bize Ulaşın
  • A. Necip Fazıl Mah. Alemdağ Cad. No:553/A Aşağı Dudullu / Ümraniye / İstanbul
  • T 0216 364 66 82
  • W 0553 132 76 31
  • E info@senmetal.com.tr