0216 364 66 82
info@senmetal.com.tr
Türkçe English
English

Baklavalı Saclar

Bir çok alanda kullanımı yaygın olan bir üründür. Baklavalı sac ürünlerinde uygun fiyatlar veren Şen Metal´i hemen arayabilirsiniz. Çelik konstrüksiyonların içinde ve binalarda kullanılan bu ürünler aynı zamanda alt yapı, yedek parça gibi alanlarda da bir çok ihtiyacı karşılamaktadır. kalite, dayanıklılık ve iş güçlerini hafifletmek amacı ile baklava desenli saclar tercih ediliyor. Hem sağlam hemde güvenli alanlar yaratmanızı sağlayan bu ürünler hafif döşeme platformu olarakda kullanılmaktadır. Sanayi alanlarında, refinerilerde, santrallerde, bir  çok fabrikada, maden alanlarında, petrol platformlarında çok yoğun olarak kullanılan ürünlerin başında gelmektedir. Baklavalı sac ürünleri düz siyah sac ürünlerine alternatif olarak üretilen üründür. Tırtıklı olacak şekilde tasarlanan ve üretilen bu ürünler sayesinde merdivenlerde kullanımında basamaklardan kayma, düşme gibi istenmeyen durumların önüne geçici engel olmaktadır. Genellikle yangın merdiveni imalatı ve zemin alanlarında tercih edilen bu ürün düz siyah sac ürünlerine karşın daha dayanıklılardır.

Sıcak haddelenmiş yassı çeliklerin levha ve plaka sacların 900 c ısıtılarak istenilen forma uygun merdanelerden geçirilerek talebe uygun ebatlarda kesilerek ve kullanım koşullarına, ölçülerine uygun olarak istenilen şekilde büküm yapılarak müşterilerimize servis edilir.

BAKLAVALI SAC ÜRÜNLERİElmas sac, kareli sac olarakda adlandırılan bu ürün sayesinde sacın kayma riski ortadan kaldırılıyor. Yürüyüş yollarında, rampalarda, merdivenlerde, araçların iç aksanında kullanımı ayrıca yaygın olan bu ürün her amaca, her talebe göre farklılıkları beraberinde getirebilmektedir. Kullanım alanına göre taleplerinizi değerlendirmek için uzman desteği almayı düşünürseniz Şen Metal firması müşteri temsilcilerine 0216 364 66 82 numarasından ulaşabilirsiniz.

Baklavalı sac ürünleri bakım istemez, kaymaz yüzeye sahip lması nedeniyle bir çok projede tercih edilen üründür. Hava koşullarına, korozyona karşı dayanıklı olan ürünlerimiz aynı zamanda parlak & yansıtıcı yüzeylere sahiptirler. Bir çok mimari projede, cephede, çatıda kullanılır. Zemin elemanları ve yaşam alanları için ihtiyacınız olan baklava desenli saclara firmamızdan erişebilirsiniz.

Genel Özellikleri

Şen Metal güvencesi ile sipariş vermek istediğiniz tüm sac grubu için en uygun fiyatlar verilmektedir. Baklavalı sac ürünlerinde kayma riski ortadan kaldırılacak alanların yaratılması, merdivenlerin, rampaların meydana getirilmesi mümkündür. Sıcak haddelenmiş olan çelik, paslanmaz çelikler ve alüminyum olarak farklı alanlarda, farklı şekillerde kullanımı mümkün olan rünlerde baklavalı sac olarak kaygan yüzeylerden arınmanız sağlanır. Korozyona karşı ve hava koşullarına karşı etkili bir üründür. Sipariş etmek istediğiniz miktarları bize ileterek en uygun fiyatları alabilirsiniz.

Baklavalı Sacların Boy, Genişlik, Kalınlık Özellikleri bakımını ele aldığımızda et kalınlıkları standart formlarda 0,50 mm ile 1.00 mm arasında olmaktadır. Uzunlukları da sizlerin ihtiyaçlarına karşı  üretilebilmektedir.

BAKLAVALI SAC FİYATLARISac üreticileri bakımından firmamız müşterilerine en uygun fiyatları sunmaktadır. Hızlı ve kaliteli üretimler bulunan tesisimizde elmas desenli, kabartmalı, baklava desenli saclar üretmekteyiz. Ebatlar ve kalınlıklar için müşteri temsilcilerimiz ile görüşme yapabilrsiniz. Şen Metal olarak baklavalı sac ürünlerinde tam zamanında teslimat garantisiye en iyi teklifleri sunuyoruz.

Baklavalı sac fiyatları almak için bizi arayabilir ve en uygun teklifleri alabilirsiniz.

Baklavalı Sac Kullanım Alanları

Enerji Nakil hattı kapaklarında,
Merdiven basamaklarında,
Köprü ve Üst Geçit yürüme yollarında,
Araç ve Giriş Rampalarında,
Gemilerin ve fabrikaların yürüyüş yollarında,
Kamyon kasalarında,
Ağır sanayi makinelerinde,
Logar kapaklarında,
Kapı saclarında kullanılır.

Şen Metal fabrikasında sizlerin taleplerini dinlemekte ve dilediğiniz ebatlarda boyut üretimleri yapmaktayız. Baklavalı saclarda her zaman kaliteyi ön planda tutan firmamızdan bu ürünleri talep edebilirsiniz.

Uygun fiyatlarımız için bizi aramadan karar vermeyin.

 

 

Bize Ulaşın
  • A. Necip Fazıl Mah. Alemdağ Cad. No:553/A Aşağı Dudullu / Ümraniye / İstanbul
  • T 0216 364 66 82
  • W 0553 132 76 31
  • E info@senmetal.com.tr